دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » مردان از زنان واقعا چه می خواهند؟

مردان از زنان واقعا چه می خواهند؟

زناشویی: هیچ فکر کرده اید اگر در دنیای ما فقط مردان و زنان با رفتارهای مناسب نسبت به یکدیگر می زیستند هیچ ازدواجی به جدایی منجر نمی شد . مقصر را مردان نمی دانم اما براین عقیده هستم اگر به زنی محبتی شود چند برابر محبت را به مردش هدیه می دهد و اگر ناراحت شود با بزرگتر کردن این ناراحتی زندگی را بر خود و شریکش سخت می کند .

ra4-3286

شاید مردان نیز جدای از این غرور مردانه چیز دیگری در فکرداشته باشند شاید اگر روزی نامه ای برای زنی که دوستش دارند بنویسند به این گونه باشد :

بانوی عزیز

میدانم گاهی به مانند پسر بچه ای رفتار می کنم و خواسته های خود را در اولویت قرار میدهیم اما سخت معتقدم فقط در رفتار درست با تو به یک مرد کامل تبدیل می شوم چرا که با ازدواج می خواهم زندگی شاد را با تو تجربه کنم و هر دو می دانیم یک مرد خوب هیچ وقت با شما به عنوان یک وسیله تخلیه خشم و یا یک ابزار خوشی و شهوت رفتار نمی کند . ازدواج یعنی متعهد شدن به اینکه می خواهم در کنار شریک خود شاد باشم و او را نیز شاد کنم پس متاسفم که گاهی با غرور خود تو را رنجاندم و نقش یک مرد خوب را برایت ایفا نکردم . می دانم که زن وقتی حس مراقبت و محبت را از مرد دریافت کند به من برای تبدیل شدن به مردی واقعی کمک خواهد کرد و نمی خوام برای تو غرور داشته باشم بلکه می خواهم با تو احساس غرور و افتخار کنم . شاید گاهی نشان ندادم که چقدر به تو علاقه مندم اما به همان اندازه که به من عشق می دهی دوستت دارم و می خوام کمک کنم تا رابطه مان بهبود یابد . ازدواج کردن با تو را شانسی برای زندگی خود می دانم و بدون خوشحالی تو به خوشبختی نمی رسم .

اگر گاهی اوقات مانند پسر بچه ای که اسباب بازی خود را گم کرده لج می کنم متاسفم اما سعی می کنم یاد بگیریم که چگونه احساساتم را بدون برداشت کردن و یا عصبانی شدن بیان کنم و می خوام که مرا در این راه یاری دهی .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 7 Average: 2.6]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 4 = چهار

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>