سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » سن بالا میرود اما میل جنسی کجاست

سن بالا میرود اما میل جنسی کجاست

ارضای جنسی یکی از جذاب ترین نیازهای فیزیولوژیکی بدن استکه اساس جنسیت زن و مرد در آفرینش را ایجاد کرده است.هر نیازی به محص برطرف شدن خود را به شکل دیگری نشان میدهد شما زمانی که گرسنه هستید غذا مصرف می کنید تا سیر شوید بعد از اتمام این کار حال باید این انرژی تخلیه شود تا دوباره بدن نیازمند به دریافت انرژی از طریق عذا شود.نیاز های جنسی نیز تغییراتش تقریبا شبیه به همین است با بالا رفتن سن نیاز های حنسی و میزان ان نیز تغییر پیدا کرد بیان این نکته را نیز در نظر بگیرید که احتمال دارد نیاز های جنسی کم تر شود یا بیشتر یعنی هیج استاندارد خاصی وجود ندارد.

 

za4-2211

همانطور که میدانید با بالا رفتن سن به دلیل کاهش هورمون های جنسی هم در بدن زن و هم در بدن مرد شرایط جنسی انان نیز تغییر خواهد کرداین تغییرات معمولا منجر به بروز مشکلات جنسی از جمله اختلال در نعوظ در مردان و خشکی واژن در زنان می شود. در حال حاضر برای این مشکلات جنسی و یا مشکلات جنسی مشابه درمان های متعددی وجود دارد.دلایل روانی نیز با افزایش سن بدلیل کاهش اعتماد به نفس در انسان نسان در روابط سکس موفق نخواهد شد.ر دو عامل جسمی و روحی می توانند در زندگی جنسی افراد مسن تاثیر منفی بگذارد. گاهی اوقات این دو عامل با هم ترکیب شده و باعث می شود که ارضای جنسی انسان نیز شکل جدیدی به خود بگیرد.پیشنهاد اصلی که توسط متخصصین بیان شده این است که در هنگام رابطه جنسی سعی کنید تمرکز خود را بر روی گرفتن و دادن بیشترین لذت جنسی ممکن معطوف کنید. این قضیه به شما کمک می کند که اعتماد به نفس خود را بازیابید.همان طور که برای خانوم ها اندازه ی آلت تناسلی هیچ ربطی به میزان ارضا شدن آنها ندارد به همین صورت لذا تنها داشتن یک اندام عالی و بدن کامل، نمی تواند تضمینی بر لذت بخش بودن رابطه جنسی باشد. داشتن یک تصویر ذهنی منفی از بدن و اندامتان اغلب در خود اندامتان ریشه نداشته و دارای ریشه های روانیست.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 5 Average: 3.8]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت − = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>