سه شنبه , ۲۱ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » تفاوت دلجویی از زنان و مردان در چیست

تفاوت دلجویی از زنان و مردان در چیست

روی کلاممان امروز برای زوجینی است که گاها با هم دعوا می کنند و ابلهان هم باور می کنند. بعد از دعوای زناشویی، باید از طرفین به صورت کاملا هدفمند، دلجویی شود و فردی که بیشترین ضربه را خورده است، به حالت طبیعی برگرداند. اما بسیاری از زوجین توجه ندارند که زن و مرد از نظر دلجویی با هم تفاوت دارند.

 

 To reconcile the couple

بعد از یک دعوای اساسی، بهتر است مردان از واژه ها و عباراتی نظیر «من هنوز تو رو دوست دارم» و «تو برایم مهمی» و «من منظوری نداشتم» استفاده کنند. زن ها وقتی با مردی دعوا می کنند به طور نا خود آگاه در ذهنشان جملاتی نظیر «من رو دوست نداره» یا «نفهمید من دوستش دارم.» نقش می بندد، بدین طریق این احساس در زمان دعوا با همسر بسیار قوی تر است به طوری که آن ها را افسرده می کند.

آقایان در دعوا ها اگر بی کفایت و حقیر تصور شوند آزرده می شوند. بنابراین سعی کنید در دعواها هرگز چنین حسی به مرد تان انتقال ندهید. سعی کنید از وی معذرت خواهی کنید و عملا نشان دهید که به وی همیشه نیاز دارید.

اگر مرد را خوب بشناسید می توانید بفهمید چگونه باید وی را آرام کنید و دلجویی از زوجتان داشته باشید. چون مرد ها اغلب کلمات خاص خود را دارند و به آن ها واکنش بهتری نشان می دهند.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 14 Average: 2.5]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 × دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>