پنج شنبه , ۲۳ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » سه تله خطرناک در ازدواج زوجین

سه تله خطرناک در ازدواج زوجین

تصمیم گیری عجولانه در امر ازدواج بسیار خطرناک هست چه دختر یا چه پسر هر دو بدلیل اشتیاق فراوان در این امر بسیاری از فاکتور ها را نادیده گرفته و راهی یک زندگی مشترک می شوند اما بهتر است به نکات زیر نیز توجه کنند :

 

Love Still Life Wide Desktop Background

۱-وقتی شما با شخصی ازدواج می کنیم این به معنی ان است که فقط با آن فرد رابطه ندارید بلکه تمامی افرادی که به نوعی به ان وصل هستند را باید در نظر بگیرید که مهم ترین مورد در این زنجیره خانواده طرف مقابل هست.پس ازدواج پیوند دو خانواده و دو فرهنگ است.پس زرنگ بازی برای خانودتان در نیاورید و واقعیت ها را ببینید زیرا اولین کسی که ضرر خواهد کرد خود شما خواهید بود.

۲-این جمله را بسیار در فیلم ها شنیده ایم که “ما همه چیز را درست می کنیم “ این کاملا اشتباه هست پسری که به خواستگاری شما می اید تا اخر عمر همین فرد هست حال با کمی تغییر در رفتار که آن هم بدلیل نقش های مختلفی که زندکی مشترک به آن می دهد پس نمی توان گفت که همه ی مشکلات تنها توسط شما دو نفر حل می شود.

۳-اشتباه سوم با اشتباه دوم بی ربط نیست بسیاری از افراد یکسری ایراداتی در طرف مقابل می بینند و بیان می کنند که من درستش می کنم اما این کار تقریبا غیر ممکن است.هیچ کسی حاضر نیست به خاطر فشار فردی دیگر خودش را تغییر دهد. افراد، وقتی به سن ازدواج می رسند معمولا آنقدر بالغ هستند که شخصیتشان را شکل گرفته بدانند و نخواهند عوض شوند

۴-این جمله یک دروغ محض است که بگوییم قیافه برای ما مهم نیست بلکه بسیار مهم است زیرا قیافه اولین شرط در امر ازدواج است که دختر و گسر از نظر شگل ظاهری و جسمی به نوعی به هم بیایند.حتی اگر این همسر بهترین خصوصیات اخلاقی را داشته باشد. ظاهر طرف مقابل باید برای شما خوشایند باشد و نسبت به او کشش پیدا کنید.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 1 Average: 4]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت × 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>