دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » این اشتباهات را در ازدواج نکنید

این اشتباهات را در ازدواج نکنید

اگر چه این جمله صحیح نیست ولی در ایران برای خیلی ها ازدواج فقط یکبار معنی دارد یعنی زگهواره تا گور با هم باشیم.برای همین حساسیت های زیادی در انتخاب همسر وجود دارد که البته باید این امر باشد.انتخاب مهم ترین وازه برای امر ازدواج است چون تمامی تصمیمات از این نقطه آغاز می شود.

za4-1717

 

۱-عقیده ی اشتباه اول این است که هر چه سریع تر عقد کنیم تا خیالمان از این قضیه راحت شود که او دیگر متعلق به ماست اما باید به شما بگویم که کاملا اشتباه فکر کرده اید اگر اصولی هم به داشتان بنگرید دوران عقد برای شناخت هر جه بیشتر دختر و پسر است و این عقیده که اول عقد کنیم حال دیگر او در چنگ ما قرار خواهد گرفت کاملا اشتباه است.

۲-عقیده ی اشتباه دوم که نمیشود در برابر بزرگان نافرمانی که فرض کنید پسری به خواستگاری دختری امده و پس از مراسم تشریفات دو طرفین راضی شده اند که دختر و گسر همدیپر را بیشتر بشناسند حال اگر شکلی هم در این میان گیش بیاید دختر و گسر نمی توانند در برابر حقیقت ها اختیار تام داشته باشند و به نوعی حفظ حرمت بزرگتر این مشکلات را بیان نمی کنند که کاملا اشتباه است.

۳-عقیده ی اشتباه سوم این است که هنوز خواستگاری نرفته همه جا بخش می شود که فلان دختر با فلان پسر ازدواح کرده اند و کار تمام است این امر بسیار ناشایسته است و اگر خدایی نکرده این امر ازدواح محقق نشود برای هر دو فرد موجب آبرو ریزی و شکستن حرمت میشود به همین دلیل سعی شود تا قطعی نشدنه کار هیج خبر قطعی درج نشود.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − = هفت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>