سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » روش برخورد با دلزدگی زناشویی

روش برخورد با دلزدگی زناشویی

دلزدگی زناشویی شامل اتفاقاتی است که بعد از یک دوره هیجان شدید بین زن و شوهر رخ می دهد. زن و مرد از دیگدیگر خسته می شوند، سردرد ها و بیماری های زماندار می گیرند و به طور کلی دور از هم لذت بیشتری می برند.

The rejection of marriage

این اتفاق در صورتی که زندگی یکنواخت باشد قطعا رخ خواهد داد که یکی از راه های جلوگیری از این رویداد ایجاد تنوع و شور و هیجان در زندگی است. زوج های شاد کمتر دچار دلزدگی زناشویی می شوند. اما در چنین صورتی باید اقداماتی انجام داد

زوجین باید توقعات خود را بازبینی کنند و سعی کنند توقعات غیر منطقی را از خود دور کنند. اختلاف نظر بین زوجین طبیعی است اما این نباید موجب کشمکش شود.

زن و مرد باید بیاموزند که نیازهایشان را به هم بگویند تا طرفین با اطلاع از نیازها و رفع آن ها زندگی را برای همسر خود شاداب تر کند.

یکی از چیزهایی که در دلزدگی زناشویی بسیار مورد توقع است این است که انتظار داریم همسرمان در تمام دفعات تماس جنسی، با ما رابطه ای، تمام و کمال داشته باشد. زن ها باید بدانند که مرد ها همیشه نمی توانند ساعت ها برای تماس جنسی وقت بگذارند. دو طرف باید تفاوت های جنسیتی هم دیگر را درک کنند و در شرایط مختلف، انتظار رفتار مشابه و یکسان نداشته باشند.

نباید انتظار داشت همسر دقیقا مثل خودمان مردانه یا زنانه عمل کند

توجه به این نکات باعث می شود که زندگی جنسی خوبی تجربه کرده و از دلزدگی دوری کنیم.

 

امتیاز شما به این مطب
[Total: 5 Average: 2.6]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× هشت = 48

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>