دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » با این مردها ازدواج نکنید

با این مردها ازدواج نکنید

خصوصیات خاصی در گروهی از مردان وجود دارد که مطمئنا باعث آزار همسرانشان می شود . اگر پیشنهاد ازدواج دارید و خواستگار شما در یکی از گروه های زیر قرار می گیرد فقط به او ” نه ” بگویید .

مردهای مامانی

مردهایی که کاملا به خانوادشان وابستگی دارند بخصوص اینکه از نظر روانی وابسته به مادر یا خواهر خود هستند و نمی توانند مستقل شوند گزینه مناسبی برای ازدواج نیستند . این مردان برای راضی نگه داشتن خانواده خود هرکاری می کنند حتی اگر باعث ناراحتی شما شود و نظرات خانواده بخصوص مادرشان را در زندگی زناشویی دخالت می دهند . این مردان فقط به دنبال تایید از سوی خانواده هستند و نمی توانند شما را خوشبخت کنند .

o-MARRIAGE-MISTAKES-facebook

مردهای حساس

اگر متوجه شدید که کوچکترین حرف یا عملی از سوی شما مردی را ناراحت کرد بدانید او بسیار حساس است و از دیگر خصوصیات این مردان می توان به اهمیمت فراوان به ظاهر خود تا حدی که نگران چروک پوست خود باشند ، اطلاعات داشتن از تمام امور زنانه مثلا اینکه رنگ ابروهایتان باید کمی تیره تر شود ( توجه : مردا اصولا کلی نگر هستند و در مجموع ظاهر زن را می سنجند و به جزئیات توجهی ندارند ) و قهر کردن اشاره کرد . این مردان فقط شما را کلافه می کنند و در شما حسی ایجاد می کنند که انگار کودکی را بزرگ می کنید نه اینکه با مردی بالغ زندگی می کنید .

مردان نق نقو

مردان بهانه گیر که سریع ناراحت و کلافه می شوند انتخاب مناسبی نیستند چرا که اگر چیزی باب میلشان نباشد فقط شما را مقصر جلوه میدهند همچنین زیرآب زنی، حسادت و فضولی را هم چاشنی کارهایشان می کنند تا تلافی کنند .

za4-1703

مردان ضعیف

زن ها به دنبال قهرمانی برای زندگی خود هستند و مرد ضعیف و ترسو نمی تواند حس تکیه گاه را در زن بوجود بیاورد . این مردان نمی توانند درست تصمیم بگیرند ، کارها را با ضعف اجرا می کنند و همیشه ترس از خراب شدن کار دارند . مرد دهن بین، مرد بی مسئولیت، مرد بی اراده و مرد سریش، نمونه هایی از مردان ضعیف هستند بخصوص اینکه این مردها برای جلب توجه هرکاری می کنند و مثلا در نقش عاشق شکست خورده گریه و زاری سر می دهند . خانم ها فقط از آن ها دور شوید .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 61 Average: 2.9]
با این مردها ازدواج نکنید در تاریخ مرداد ۱۴, ۱۳۹۴ امتیاز 5.0 از 5

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = نُه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>