سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » شوخ طبعی کلید حفظ رابطه

شوخ طبعی کلید حفظ رابطه

چه زن و چه مرد در هر رابطه ای به دنبال رسیدن به عشق و تفاهم هستند تا دوران نامزدی زودتر به ازدواج برسد .

yl2

جالب است بدانید که راز رسیدن به تفاهم و عشق بیشتر، شوخ طبعی و سرزندگی هر کدام از طرفین در رابطه است که توسط محققان به اثبات رسیده هرچقدر زن یا مرد بجای اینکه رسمی ، باهوش و جدی به نظر برسند بیشتر بازیگوش، شاد و شوخ باشند به همان اندازه بیشتر مورد پسند و علاقه نامزد خود قرار می گیرند .

10

جالب تر اینکه اگر رفتار شوخ طبعی و سرزندگی در زنان وجود داشته باشد عشق و علاقه در ان رابطه سریعتر بوجود امده و پایدارتر است . زیرا از نظر روانشناختی زنان عبوس، جدی و باهوش کمتر مورد پسند مردان بوده و موفقیت کمتری در ازدواج و پیدا کردن جفت مورد پسند دارند .

اگر بازیگوشی و شوخ طبعی هم از جانب زن و هم از جانب شوهر باشد بر اساس تحقیقات محققان دانشگاه زوریخ زندگی مشترک ان ها دوامی طولانی خواهد داشت .
علاوه بر اینکه علاقه به تفریحات سالم، روحیه شاد، بازیگوشی، طنز پردازی، خلاقیت و سرگرم کنندگی محبت نامزد را به همراه می آورد باعث ترغیب جوانان به ازدواج های موفق و بدنیا آوردن فرزندان شاد و سالم در آینده می شود .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 10 Average: 2.4]
شوخ طبعی کلید حفظ رابطه در تاریخ خرداد ۱۰, ۱۳۹۴ امتیاز 5.0 از 5

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× چهار = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>