چهارشنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » جلب رضایت جنسی برای بقای رابطه

جلب رضایت جنسی برای بقای رابطه

در ایران بدلیل فرهنگی بسیاری از انسان ها در مورد انگیزه های جنسی و فانتزی هایی که دارند با همسر خود صحبت نمی کنند چه برسد این کار در جلسه خواستگاری انجام شود.این ترس که مبادا مورد پذیرش همسر خود قرار نگیریم و یا این که اگر در این باره صحبت کنید شاید معضوقه تان  کمی روحیه ی خود را از دست دهد که چرا نمی تواند شما در مسائل جنسی ارضا سازد اما بهتر است بدانید که مطرح نکردن یک نیاز مساوی است با برآورده نشدن یک نیاز.
البته این نکته هم در نظر بگیرید که شریک زندگی شما نباید همانند یک ربات تام نیاز های گاه و بی گاه شما را برآورده سازد زیرا او هم مانند شما یک انسان هست و باید به نیاز های او نیز احترام متقابل گذاشت.شاید گاهی اوقات با هم صحبت کنید، اما باز هم به نتیجه مطلوب نرسید. یکی از اشکالات گفتگوی شما سوء تفاهم و درک نادرست از نظریات یکدیگر می باشد.باید بدانی طی همین فرآیندی که شما خواتهایتان را در لتان پنهان می کنید این کار بعد ها به صورت افسردگی ، و پرخاشگری خودش را بروز می دهد و به نوعی فرد خود را خالی می کند.چون وقتی بر روی احساسات خود در پوش بگذارید، این تمایلات غریزی، به صورت خودآگاه و یا ناخودآگاه از مسیرهای دیگری خود را نشان می دهند.مخصوصا به صورت خشم.

1414274515798172_jpg

شما بایستی یاد بگیرید به یک گفتگوی دوستان و در فضایی کاملا صادقانه با همسر خود.با گپ و گفتگوی زیاد ابتدا هر دو طرفیت با روحیات همدیگر آشنا می شوند.سپس بوطر آرام آرام نیاز های پنهان خود را نیز مطرح سازند.مثلا فرض کنید همسرتان تنها بدلیل رابطه ی جنسی یک شب دندان هایش را مسواک کند اما در سب های دیگر از این امر باز زند.خوب چه ایده ای کاملا بدی….
اگر داین مسائل مشکلی دارید بجای جدال و بحث در این موارد یه لحظه بایستید و با صداقت کامل اما نه لحن توهین آمیز مطلب را برایش توضیح دهید.
در اخر هم تاکید شدید بر افزایش صمیمیت رابطه بوسیله ی رابطه ی جنسی را متذکر می وشم که در ماندگار یک رابطه تاثیر مستقیم دارد.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + = سیزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>