سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » مشکلات مرتبط با تمایلات جنسی و ارگاسم

مشکلات مرتبط با تمایلات جنسی و ارگاسم

secrets-guys-wish-you-knew-salemzi-14

درواقع زمانی می گوییم شخصی دچار مشکل جنسی شده که تمایل به داشتن رابطه با همسر و یا رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی دچار مشکل شده باشد . دلایل زیادی باعث بروز مشکلات جنسی در رابطه می شود . دیابت یکی از عواملیست که درصورت عدم کنترل قند خون شدیدا مشکلات جنسی و نارضایتی همسر را به همراه می آورد . همچنین افسردگی هم در زنان و هم در مردان تمایل به رابطه جنسی را کاهش می دهد . حتی داروهای ضد افسردگی نیز می توانند سبب سرکوب میل جنسی شوند. اگر مشاهده کردید با مصرف دارویی خاص تمایل جنسی شما به همسر کاسته شده باید سریعا با پزشک مشورت کنید تا داروهایی برای شما تجویز شود که تاثیری بر میل جنسی نداشته باشد . گاهی اوقات زمان رسیدن به ارگاسم افزایش می یابد که این موضوع را به عنوان یک مشکل جنسی درنظر نگیرید که باعث ناراحتی خود و همسرتان شوید فقط کافیست از همسرتان بخواهید که در هنگام رابطه همکاری بیشتری داشته باشد حتی اگر مدت زمان رابطه افزایش یابد . البته بیشتر مشکلات مربوط به زمان ارگاسم مرتبط با مشکلات احساسی است زیرا شخصی که از نظر احساسی مشکلی نداشته باشد زمان ارگاسم طبیعی دارد . استفاده از روش های مختلف زناشویی بخصوص با افزایش سن برای رفع مشکل رسیدن به ارگاسم پیشنهاد می شود.

young-couples-at-home3-2

توصیه هایی برای داشتن ارتباط جنسی موثرتر
از خوردن الکل بپرهیزید
نوشیدن الکل می تواند سبب افت سریع قندخون شده و بروی تمایل جنسی اثر عکس داشته باشد.

با همسر خود صادق باشید
پنهان کردن مشکل جنسی آن را حل نمی کند اگر با همسر خود روراست باشید و مشکل خود را بازگو کنید او شما را یاری می دهد .

فضای رمانتیک بوجود بیاورید

اگر زوجین باهم مشکلی داشته باشند از رابطه لذتی نمی برند سعی کنید اختلافات را کنار بگذارید تا احساس بهتری داشته باشید و فضای خانه را رمانتیک و با عشق در آغوش یکدیگر قرار گیرید .

از متخصصین کمک بگیرید
چنانچه صحبت در مورد مسائل جنسی برای شما با پزشکتان آسان نیست به یک متخصص زنان مراجعه کنید و مشکلات جنسی خود را با او بازگو کنید تا او بتواند به شما در داشتن یک زندگی زناشویی خوب کمک کند.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 1 Average: 3]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 9 = صفر

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>