سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » دانستنی هایی در مورد ارگاسم در زنان

دانستنی هایی در مورد ارگاسم در زنان

ارضا کردن بانوان برای مردان بسیار اهمیت دارد چرا که دوست ندارند به عنوان فردی غیر فعال شناخته شوند اما در مورد زنان و ارگاسم آنان باورهایی وجود دارد که می تواند در این باره به زوجین کمک کند

ORGASM

 

۱٫ زنانی که به ارگاسم نمی‌رسند سردمزاجند!
این یک باور اشتباه است. در گذشته به این باور بودند که زنانی که از ناحیه کلیتوریس ارضا می شوند دارای مشکلات اعصاب هستند اما حقیقتا این ناحیه نیز یک گونه ارگاسم برای زنان می باشد که بسیاری از زنان می توانند از دو ناحیه ارضا شوند و به ارگاسم برسند.
۲٫ زنان یا به ارگاسم واژینال می‌رسند یا به ارگاسم ناحیه کلیتوریس
این تقسیم بندی برای بانوان اشتباه است بسیاری از زنان ارضای ناشی از ناحیه کلیتوریس را تجربه می کنند و البته تعدادی هم واژینال تجربه می کنند. برخی از افراد هم هستند که از ارضای دو ناحیه هم زمان بهره مندند. با دانستن دانستنی های جنسی بانوان می توان رابطه ای بهتر با آنان بر قرار کرد.

۳٫ برخی زنان هرگز به ارگاسم نمی‌رسند

اینکه برخی از افراد دیر یا زود به ارگاسم می رسند شکی در آن نیست برخی از افراد در سن خاصی این واقعیت را تجربه می کنند اما در طول سال هایی که ارگاسم نمی شوند به ارگاسم نزدیک می شوند. ارگاسم زن به مرد و توانایی های وی مربوط می شود. رفتار مرد و تصوری که برای زن ایجاد می کند در زمان ارگاسم موثر است.

۴٫ زنان از رابطه زناشویی لذت نمی‌برند

این نیز یک باور بسیار اشتباه است. رسیدن به ارگاسم با برقراری رابطه دو داستان کاملا جداگانه اند.
۵٫ برای یک رابطه زناشویی موفق حتما باید به ارگاسم رسید
متاسفانه بسیاری از زندگی ها به دلیل مشکلات عدم توانایی جنسی طرفین به پایان می رسد اما این باوری اشتباه است. زنان دوست دارند به ارگاسم برسند اما این نمی تواند مانعی برای ارتباط با همسرشان باشد.
امتیاز شما به این مطب
[Total: 4 Average: 1.8]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه + 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>