پنج شنبه , ۲۳ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » چند دقیقه باید معاشقه داشته باشیم در هر رابطه

چند دقیقه باید معاشقه داشته باشیم در هر رابطه

1345115

وب ها: در پست های قبل مبنا بر آموزش روابط جنسی که برای شما عزیزان قرار داده ایم این سوال برای بعضی از کاربران یا حتی شما پیش امده است که چه تایمی معاشقه داشته باشیم مفید است ,ما هم در این مقاله برای شما می گویم البته این مقاله علمی تحقبق شده و بررسی ها لازم  انجام گرفته است.

یک تیم تحقیقاتی امریکایی که اعم از روانشنان و مشاوران خانواده روی این کار تحقیق کرده اند و در کل به این نتیجه رسیده اند که در سکس و همیشه دخول مناسب نمی باشد بلکه دخول همیشه تاثیر منفی در ارزیابی دارد ار نظر این روانشناسان این تایم ها را براورده کرده اند در هنگام دخول و معاشقه:

اگر رابطه بین ۱ تا ۲ دقیقه باشد این رابطه را خیلی کوتاه می نامند

اگر رابطه بین ۳ تا ۷ دقیقه باشد این رابطه را قابل قبول می نامند

اگر رابطه بین ۷ تا ۱۳ دقیقه باشد این رابطه را مطلوب می نامند

اگر رابطه بین ۱۳ تا ۳۰ دقیقه باشد این رابطه راخیلی طولانی می نامند

بیشتر زوجین هم بر این نظر تفاهم دارن که هر چه مدت معاشقه بیشتر باشد خستگی را در بر دارد یعنی از لذت آن کم می شود .

ولی بعضی از آقایان برای اینکه معاشقه آنها بیشتر طول بکشد قبل از دخول با خرید مواد های و داروهای شیمیایی یا گیاهی ارضا شدن خود را به تاخیر می اندازن که این عمل باعث علل و عوامل ایجاد کننده مشکل خود ( علل بدنی و یا روانی ) و بدون بهره گیری از مشاورهای جنسی تنها راه حل موجود برای رفع مشکل را مصرف دارو تشخیص میدهند اما انها میتوانند بدون نیاز به این داروها به خودی خود تاخیر بیندازن این کار .

bedroom

ولی شما که تعداد معاشقه برایتان مهم است باید همیشه سنجیده عمل کنید زیرا زن هرچقدر تعداد معاشقه کمتری داشته باشد، میل و لذت جنسی او کمتر شده و مشکل تر ارضاء می شود برعکس هرچه زنان از لحاظ جنسی بیشتر فعال باشند، علاقه آنها به معاشقه بیشتر خواهد بود ولی همیشه عادت ماهانه زنانه تاثیر بر تعداد معاشقه دارد که عادت ماهانه زنانی که بیشتر از دو بار در هفته آمیزش داشتند منظم تر از کسانی بود که فقط هفته ای یک بار نزدیکی می کردند و زنانی که بندرت معاشقه می کردند، عادت ماهانه خیلی نامنظمی داشتند.

یک نکته یاد آور شویم زمانی عادت ماهانه به این گونه تنظیم منظم می شود که  که فقط معاشقه با جنس مخالف باعث این تغییرات هورمونی می شود و خودارضایی چنین تاثیری ندارد. و هر چه عادت ماهانه زن ها منظم تر باشد سلامت خانم ها هم بیشتر می شود.

اگر بخواهیم نتیجه گیری کنیم و به پاسخ کلی برسیم باید اینگونه بگویم که رابطه جنسی بیش از دو بار در هفته نسبت به تعداد کمتر عبارت بود.معاشقه منظم خودش یک نوع تسکین برای بعضی بیماری های می باشد از جمله :باروری بهتر، استخوان بندی محکمتر، سلامت قلب و عروق، افسردگی کمتر، کاهش خطر ابتلا به ناراحتی های پستان و رحم، کاهش ناراحتی های بعد از یائسگی این ها را بهبود میکند و در کل از این بیماری های و خستگی و درد ها به دور می مانید.

 

 

امتیاز شما به این مطب
[Total: 48 Average: 2.8]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج × = 20

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>