سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » چگونه سال اول ازدواج را مدیریت کنیم

چگونه سال اول ازدواج را مدیریت کنیم

حتما شما هم شنیده اید که بعد از ازدواج باید همسرتان مهم ترین شخص در زندگیتان باشد همین امر باعث می شود که ازدواح در اوایل شکل گیری خود و یا بهتر بگوییم در سال اول دچار مشکلات فراوانی می باشد اما امری که باید هم نو عروس و داماد در ان دقت کنند مدیریت انتظارات خود از یکدیگر می باشد.این مطلب باید بخوبی درک شود که هیج کسی در این دنیا فرد کاملی نیست و هیچ کس هم نم یتواند دقیقا نمیه ی دوم شما باشد.

 

za4-2531

موضوع بعدی وفاداری کامل شما نسبت به همسرتان هست که از همان روزهای اول زندگی این حس را باید در طرف مقابل ایجاد کنید مردها بخوبی باید مرز های خانوادگی خود را تفکیک کنند و استقلال خود را در این امر نشان دهند.یکی از جنبه های همسرداری این است که هیچگاه با هیچ کس در مورد کمبودها و مشکلات و بدی‌های همسرتان صحبت نکنید.یعنی اکر در زندکی مشترکان دچار مشکلی شدید با همسر خود شدید هیچ فردی را وارد حریم خانوادکی نکنید.

za4-2532

زبان زن و مرد باید یکی باشد.از گفتن حقایق و یا به نوعی آن چه دلتان می خواهد خجالت نکشید و چیزی را در احساستان پنهان نکنید به طرف مقابل نیز این اجازه را بدهید که احساسات خود را بیان کند و با شما کاملا راحت باشد.موضوع بعدی حمایت از یکدیگر در تمامی امور زندگی می باشد.در کارها به یکدیگر کمک کنید حتی اکر این کمک بسیار ناچیز باشد توجه داشته باشید که از دید یک خانم تمامی کارهای خوب یک امتیاز دارند و برایش فقط خوبی مهم است و نه نوع خوبی.
مورد پایانی که بسیار اهمیت دارد بگذارید که فرد مقابل برای خود تنهایی داشته باشد و به نوعی به زندگی شخصی فرد مقابل نیز اهمیت قائل شوید.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 3 Average: 4]
چگونه سال اول ازدواج را مدیریت کنیم در تاریخ خرداد ۲۲, ۱۳۹۴ امتیاز 4.6 از 5

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت + = 17

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>