سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » روابط دوستی دختر و پسر را چگونه تضمین کنیم

روابط دوستی دختر و پسر را چگونه تضمین کنیم

مطالب و مقالات زیادی در مورد منع روابط بین دختر و پسر در کتاب های مختلف بیان شده است اما این منع روابط که حتی دین اسلام نیز با آن کاملا مخالفت می کند شکل صحیح آن چگونه باید باشد که هر دو طرف رضایت کافی در رابطه داشته باشند.
اکثر دوستی های دختر و پسر با یک آشنایی نسبی در محیطی چه مجازی یا چه حقیقی شکل می گیرد در اوایل هدف شناخت و ارضای لذت فردی است و این دلیل اصلی است که هیچ گاه این دو نفر ما نمی شوند و به محض این که این ارضای فردی به پایان رسید چه دختر و چه پسر دوستی را به اتمام می رسانند.جالب است بدانید شخصی که لذت بیشتری از این رابطه برده است بازنده ی بازی است.

 

6dc695aaf42010add764b675a41e9344

اما طبق فرموده اسلام میتوان رابطه ی مناسب بین دختر و پسر وحود داشته باشد این دو حنس که کشش فراوانی به هم دارند چه از لحاظ نیاز های جنسی یا روانی باید این مطلب را مد نظر داشته باشند که زیاده روی در این امر نتیجه ی کاملا معکوس دارد.
بهترین نوع دوستی گه در ان حس آرامش نسبی نیز در رابطه ایحاد می شود خبر سازی خانواده ی دو طرف از شخصیت متقابل دو فرد می باشد.اکثر دختران دیدگاه ازدواج به رابطه ی دارند این مسئله با توجه به روحیات دختر کاملا طبیعی است پس جه بهتر سنگ بنایی محکم در ابتدای آشنایی بنا شود تا هر گونه گمانه زنی ایجاد نشود.
در مقابل وطیفه ی پسر نیز در رابطه بسیار دشوار تر است زیرا رهبری این دوستی با توجه به استاندارد های خانواده دو طرف باید در نظر گرفته شود و این همان امری است که اسلام به آن آشنایی دارد پسر باید دختر را با خانواده اش مد نظر داشته باشد و هدفش تنها ارضای نیاز های شخصی نباشد.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>