سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » قواعدی برای ارتباط با جنس مخالف

قواعدی برای ارتباط با جنس مخالف

دوران نوجوانی پر از شور و حرارت و هبجانات ارتباط با جنس مخالف است . اما هرچه سن با لا تر میرود و از دوران نوجوانی فاصله میگیریم باید این هیجانات را کنترل کنیم زیرا دیگر در بیشتر محیط ها در مقابل جنس مخالف قرار میگیریم و با انها ارتباط داریم .درست کنترل کردن این روابط پایه زندگی اینده را میسازد و ما در طول دوران زندگی به کنترل این مهارت نیاز پیدا میکنیم.رابطه با جنس مخالف باید به گونه ای باشد که زندگی اینده را دچار مشکل نکند و مجبور نباشیم چبزی را پنهان کنیم.

 

ra4-4407

 

خودتان را کنترل کنید

خارج شدن از دوران مدرسه و ورود به دانشگاه و یا کار کردن باعث ایجا یک نوع استقلال در افراد میشود که دیگر تحت کنترل یک محیط نستند و روابط انها وسیع تر میشود اگر ما بتوانیم خود را در مقابل وسوسه ها کنترل کنیم میتوانیم از بروز مشکلات و خطا های جبرا ناپذیر جلو گیری کنیم و وارد رابطه های ناسالم نشویم.

ra4-4408

 

همرنگی با جماعت را بی‌خیال شوید

برایتان مهم نباشد که دوستانتان دوست دختر یا دوست پسر دارند .این رابطه ها تاثیرات منفی بر روح و فکر انان دارد که ممکن است حتی خودشان بی خبر باشند از اثار این روابط.پس شما کاری به جماعت نداشته باشید و از این رابطه ها دور بمانید.

بیکاری را از زندگی‌تان دور کنید

درست است که تفریح خوب و لازم است اما اکنون در این سن شما باید به فکر کار و اینده نیز باشید این روز ها زود میگذرند.تفریح زیاد نه تنها خوب نیست بلکه باعث بیهوده گذشتن این دوران است

امتیاز شما به این مطب
[Total: 4 Average: 2]

همچنین ببینید

ربات رسمی تلگرام

آموزش ساخت استیکر زیبا و حرفه‌ای در تلگرام

وب ها:یکی از کاربردهای خوب تلگرام برای کاربرانش ساختن استیکر شخصی می باشد.علاقه مندان به ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 7 = بیست یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>