سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » بیماری های مهم در دوران نامزدی

بیماری های مهم در دوران نامزدی

دوران عقد علی رغم حساسیت هایی که وجود دارد یک مسئله ی مهم بیماری های جسمی و روانی است که افراد را درگیر میکند اگر شما این نوع بیماری ها را در همسر خود مشاهده کرده اید حتما باید برای درمان به پزشک معالج رجوع کنید چون این بیماری ها ادامه ی زندپی شما را تحت الشعاق قرار می دهد.

 

za4-2256

 

۱- مهم ترین بیماری که باید شناسایی شود اعتیاد هست البته اپر عنوز اعتیاد یک بیماری محسوب میشود.اعتیاد یک بلای خانما سوز هست که باید هر جه سریع تر درمان شود حال میخواهد اعتیاد به هر محرکی باشد.همان طور که میدانید معتادان به مواد مخدر و محرک، حتی اگر سم‌زدایی کنند، بدنشان هرگز مثل سابق و قبل از مصرف مواد مخدر نمی‌شود. اینها تا زمانی که یک مقدار مشخص مخدر به بدنشان نرسد، نمی‌توانند عملکرد طبیعی داشته‌باشند.

۲-بزهکاری یک بیماری روانی است که شخص دارای یک شخصیت ضد اجتماعی می شود و به گونه ای گوشه گیر و غیر فعال از لحاظ اجتماعی است.زندگی مشترک یکی از الزامات آن ارتباط با دنیای اطراف جهت رف نیاز های شخصی است پس اگر شخصی دارای مرض بزهکاری است باید توسط روانشسان درمان شود.

۳-هرنوع وسواس اضطراب و افسردگی در افراد کاملا قابل درمان است اما اسکیزوفرنی از جمله بیماری هایی است که به آسانی درمان نمی شودو روی کل شخصیت فرد تاثبر می پذارد.طبق گزارش مرکز سلامت شایع‌ترین سن ابتلا بین ۱۵ تا ۳۰ سالگی است. ساختمان مغز این بیماران طبیعی است ولی بعضی از مواد شیمیایی آن عملکرد طبیعی ندارند.

۴- برخی از بیماری های پنهان از جمله دیابت و یا ام اس هم وجود دارند که بهتر است قبل از ازدواح آزمایشات لازم در این باره گرفته شود تا مشکلی به امید خدا در زندگی آینده دو زوج جوان ایجاد نشود.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 1 Average: 4]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 5 = هفت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>