چهارشنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » تفاوت قهر کردن در زنان و مردان چيست

تفاوت قهر کردن در زنان و مردان چيست

قهر کردن یک رفتار کاملا ناپسند است که در برخی از زندگی های زناشویی بین همسران اتفاق می افتد و یکی از طرفین به نشانه ی اعتراض و یا دلخوری از موضوعی دست به این این عمل میزنند جدا از بحث در مورد اینکه آیا قهر کردن عمل خوبی است یابد میخواهیم به بررسی و عملکرد رفتاری هر یک از زن و شوهر در مواقع قهر کردن بپردازیم و بدانیم هر کدام از این دو جنس با توجه به ویژگی های شحثیتی چه برخوردی در مواقع قهر کردند دارند.

za4-2180

مردها : زمانی که مرد ها از موضوعی ناراحت می شوند و یا حتی خانه را ترک میکنند تنها راهکار این است که او را با تنهاییش ، تنها بپذارید و فرصت کافی را بدهید تا مشاه کنید که زمان پچونه برایتان معجزه می کند.انها اصولا بعد از چند روز حالشان بهتر می شود.این را بدانید که منظور مرد ها از قهر کردن به هیچ وجه جدایی نیست و تنها نوعی اعتراض محدود از وضعیت فعلی می باشد.چس کافی است مرد ها را از جریان بگومگو درو نگه دارید.

زن ها : تمامی مواردی که در بالا پفته شد را برای زنان ۱۸۰ درجع تغییر دهید زمانی که زنی قهر می کند بر عکس مردها نیازی به تنهایی ندارد بلکه احتیاج به جلب توجه بیشتر از سوی همسر خود دارد و همیشه خواهان گرفتن امتیاز بیستری می باشد.اما را ه حل کلی را بدانید که هر یک از دوجنس اصلا مطبوع و رایج نیست که برای حل مسائل با یگدیگر قهر کنند.

نکته ای که باید باز توجه گرد ذهن قدرتمند زنان در بیاد آوردن گذشته است اگر به هر دلیل دوران قهر کردن به پایان رسید نباید دوباره شعله ی آن در روز های بعدی زندگی روشن شود چون این کار بیار برای مرد گران تمام می شود.بدين‌ترتيب به جاي اينكه مشكل حل شود بيشتر به آن دامن زده مي‌شود. به‌طور كلي بهتر است از كمك گرفتن و دخالت دادن افراد غيرمتخصص در مشكلات و مسائل‌مان خودداري كنيم. اگر هم در مواردي نياز به مشورت و كمك داشتيم بهتر است از افراد بي‌طرف، متخصص و مشاور كمك بگيريم.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 23 Average: 3.3]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × = 32

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>