پنج شنبه , ۲۳ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » چگونه از نامزد خود دل ببرید

چگونه از نامزد خود دل ببرید

za4-2432

در دوران شیرین نامزدی سعی شود ملاقات های دوستانه و عاشقانه زیادی داشته باشید . هرچقدر به دیدار همسرتان بروید محبت شما در دلش بیشتر جا باز می کند . در ملاقات ها حتما همسر خود را با القاب زیبایی چون عزیزم،‌ مهربانم و… صدا بزنید . بیان جملات محبت امیز صمیمیت را بین شما و او بیشتر می کند از طرفی از تحقیر، ‌تمسخر و … یكدیگر دوری کرده و اصول اخلاقی و مهمی چون رازداری، صداقت،‌ عدم مقایسه همسر خود با دیگران را در اولویت رفتار خود قرار دهید .

توجه داشته باشید در ابراز احساس باید تعادل را رعایت کنید زیرا ابراز احساسات شدید به اندازه بی احساس بودن خطرناک است .

سعی کنید از غر زدن و بهانه جویی و شکایت های بی مورد بپرهیزید و حتی اگر همسرتان برای شما کار کوچکی انجام داد در ازای ان از او تشکر کنید . اگر همسرتان دلگیر و ناراحت است بگذارید با شما درد و دل کند , فقط به حرف های او گوش دهید و از نصیحت و سرزنش او بپرهیزید . در زمینه های مختلف به علایق همسر خود توجه کنید و هیچگاه چیزی را که دوست دارد سرزنش و کوچک ندانید .

za4-2433

نوشتن نامه ها و پیام های عاشقانه یكی از بهترین راه‌های ابراز علاقه و محبت افراد به یكدیگر چه در دوران نامزدی و چه پس از ازدواج می باشد . حتما انواع پیام های عاشقانه و محبت آمیز برای همسر خود بفرستید تا علاقه ی او به خود را تشدید کنید .

یكی از راه های ابراز علاقه و محبت به همسر و حتی جذب مهر و محبت او به خود در دوران عقد دادن هدیه می باشد حتی اگر هدیه کوچکی تهیه کرده باشید اثر عاطفی زیادی بر همسرتان می گذارد .

علاوه بر عوامل اخلاقی و رفتاری سعی کنید درکنار همسر خود شیک پوش و زیبا به نظر برسید تا توجه او همیشه به شما جلب شود .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 3 Average: 2.7]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× هشت = 56

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>