دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » چگونه برای مرد تحریک کننده جنسی باشید

چگونه برای مرد تحریک کننده جنسی باشید

31a4bb12721361d0fffaefd1dbf81693

یکی از قوانینی که قبل از شروع رابطه جنسی باید حتما خانم ها رعایت کنند نحوه صحیح تحریک جنسی همسرشان است تا رابطه زناشویی موفقی داشته باشند . در این مطلب به نکاتی اشاره می کنیم که خانم ها با انجام ان به راحتی می توانند تحریک کننده جنسی و یک خانم دلربا برای همسرشان شوند .

atrin.net_2015-01-12_15-35-58

جالب است بدانید یک زن کاملا عریان تحریک کننده گی کمتری نسبت به یک زن نیمه عریان برای مردان دارد . شاید شنیده باشید که خانم ها در مشاوره ها می گویند با اینکه لباس های باز بر تن می کنند اما علاقه جنسی همسرشان تغییری نکرده است . اشکال کار را به شما می گوئیم توجه کنید که لباس نقش مهمی در تحریک جنسی و جذب شوهر شما ایفا می کند اما مشکل اینجاست که لباس های باز بر هر اندامی باعث تحریک جنسی مردان نمی شوند . در رابطه با انتخاب لباس باید سلیقه همسرتان را در نظر بگیرید اگر همسرتان اندامی کشیده دوست دارد لباس های تیره انتخاب کنید تا کشیده به نظر برسید و دقت کنید لباس خیلی باز نباشد چرا که لباس خیلی باز جایی برای کنجکاوی مردان باقی نمی گذارد . طوری لباس انتخاب کنید که تا حدی باز و دلربا باشد که شوهرتان را به آنچه که در زیر لباس است کنجکاو کند . رنگ لباس نیز عاملی موثر در تحریک جنسی مردان محسوب می شود و اگر پوست روشن دارید لباس های تیره و برای پوست های تیره لباس های روشن توصیه می شود اما در مجموع باید گفت رنگ های سیاه و قرمز برای مردان جذابیت جنسی بیشتری به همراه دارد . البته می توانید در مورد رنگ لباس سلیقه همسرتان را نیز جویا شوید .

در اخر نیز باید گفت یک خانم دلربا و با لباس جذاب ، با ناز کردن تحریک پذیرتر برای همسرش می شود . رقصیدن و ناز کردن برای همسرتان را قبل از شروع رابطه جنسی فراموش نکنید .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 2904 Average: 2.7]
چگونه برای مرد تحریک کننده جنسی باشید در تاریخ خرداد ۱۹, ۱۳۹۴ امتیاز 5.0 از 5

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× چهار = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>