چهارشنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » چگونه عشقمان را فراموش کنیم – بخش اول

چگونه عشقمان را فراموش کنیم – بخش اول

عشق یک حس عجیبی در انسان است و زمانی که با شکست مواجه می شود قدرت آسیب رسانی روحی روانی را به انسان دارد زیرا فرد اشتیاق فراوان برای رسیدن به این امر داشته است.اما همیشه زندگی اینقدر زیبا نیست و گاهی اوقات نیاز داریم که با عشقمان خداحافظی کنیم اما فراموش کردن ان هم چیز ساده ای نیست.

 

132398202

مرحله ی اول در برای ان کار این است که دیدگاه ذهنیتان را در مورد عشق مورد نظر کاملا عوض کنید برای این امر موارد زیر برایتان پیشنهاد می شود :

۱- شما باید به خود بفهمانید که هنوز هم ممکن است این فرد را دوست داشته باشید این امر کاملا طبیعی است زیرا شما اوقات فوق‌العاده‌ای را با هم گذرانده‌اید و بخش مهمی از قلبتان را به او داده‌اید.اما حالا که قرار است دیگر نباشد بهتر است اوی واقعی را در ذهن خود بیاورید نه اویی که عاشقش بوده اید.

۲-آدم هایی دیگر نیز در این دنیا وجود دارد درست است که بدلیل این که شما بسیار این فرد را دوست داشته اید کسی جز او را نمیدید.فراموش کردن سخت‌ترین قسمت کار است و ممکن است زمان زیادی طول بکشد اما زندگی کوتاه‌تر از آن است که بخواهید آن را هدر دهید.سعی کنید خوش‌بین باشید. نیمه پر لیوان را ببینید. به جای اینکه فکر کنید، «من عشقم را از دست دادم»، فکر کنید «من الان مجردم!».

۳-همیشه این را در نظر بپیرید که شما به مقداری که طرف مقابل را دوست داشته اید اما آن طرف به همان میزان شما را دوست نداشته است که حتما هم همینطور هست.پس عیبی برای شما وجود ندارد و این یعنی نوعی برگ برنده ی شما.درگیر این ایده نشوید که «شاید کس بهتری را پیدا نکنم». نباید هیچوقت خودتان را اسیر کسی کنید که به دردتان نمی‌خورد.

۴-تصمیم گیری نهایی در مورد این که هنوز میخواهید با او دوست بمانید هم خیلی مهم است خیلی سخت است که دوستی یک عشق قدیمی را با استقلال تازه‌تان در کنار هم داشته باشید. برای همین هر چه سریع تر بهتر است تکلیف خود را با خود معین کنید.

۵- یک فرمول کلی وجود دارد همیشه یادتان باشد که بالاخره فراموشش خواهید کرد اما باید از کارهایی که شما را یاد او می‌اندازد دست بکشید. زندگی بسیار کوتاه است و نباید خودتان را نگران این کنید. تا می‌توانید از آن استفاده کنید.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 4 Average: 3]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 7 = پنجاه شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>