سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » چگونه عشقمان را فراموش کنیم – بخش دوم

چگونه عشقمان را فراموش کنیم – بخش دوم

در بخش اول درباره ی این که چگونه عشق های گذشته را فراموش کنیم بیان کردیم که مرحله ی اول این است که دیدگاه ذهنی خود را در مورد این مسئله کمی باز تر کنیم زمانی که این امر محقق شد حال وقت ان می رسد که استقلال شخصی خود را در این مسئله برقرار کنیم.

 

L13699277353

۱- یکی از ابتدا یی ترین اقداماتی که می توایند انجام دهید رفتن به مسافرت هست.لازم نیست یک سفر رویایی باشد. مهم این است که فقط مناظر تازه ببینید و چیزی شما را مشغول نگه دارد. افراد زیادی باور دارند که تغییر محل موقتی باعث می‌شود ذهنتان را پاک کنید و به وضعیت عادی برگردید.

۲-به دوستان نزدیک و خانودتان تکیه کنید این کار باعث می شود که افرادی که هنوز در زندگیتان نقش آفرینی می کنند شما را بسیار امید وار ی کند.وقتی احساس ناراحتی می‌کنید، با اعضای خانواده وقت بیشتری را بگذرانید یا با دوستانتان قرار گذاشته و بیرون بروید. دوستان و خانواده‌تان درست به همان اندازه یک شریک عاشقانه دوستتان دارند اما به طریقی متفاوت.

۳-همه ی یادگاری قبلی و کادو های عشق قبلی خود را دور بیاندازید تا هیچ چیزی باعث نشود که ذره ای هم به یاد او می بیفتید.فراموش کردن یک عشق قبلی مستلزم این است که در آینده زندگی کنید نه گذشته. همه عکس‌ها، یادداشت‌ها، فیلم‌ها، هدیه‌ها و هر چیز دیگری که به او مربوط می‌شود را جمع کرده و در جایی دور از دسترس و دیدتان بگذارید.

۴-از جسم خود مراقبت کنید زیرا غصه خوردن بدلیل افزایش کارایی مغز کمی انسان را ضعیف می کند.به طور مرتب ورزش کنید. اگر آنقدر از بر هم خوردن عشقتان غصه می‌خورید که تصور می‌کنید به جسمتان آسیب می‌زند، حتماً با یک مشاور صحبت کنید.

۵-مرحله ی نهایی اسن است که زمانی که کاملا اماده شدید حال بدنبال یک عشق جدید برای خود باشید.این فرایند ممکن است ماه‌ها طول بکشد یک حتی یک سال. اگر هنوز آماده نیستید، خودتان را مجبور نکنید؛ نه برای خودتان و نه آن فرد جدید منصفانه نیست. بدانید که آدم‌های زیاد دیگری هم هستند که اگر به آنها فرصت دهید، برایتان احترام و ارزش قائلند.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت − 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>