یکشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » تاثیر کار در خانه بر رابطه ی جنسی

تاثیر کار در خانه بر رابطه ی جنسی

دنیای عجیبی است همیشه از قدیم گفته شده است که مرد نان اور خانه است و باید در بیرون خانه کار کند این حرف دقیقا برای رابطه ی جنسی صداقت پیدا می کند.طبق تحقیقات اخیر دانشممندان مردانی که در خانه ی خود کار می کنند تمایل کم تری به سکس و رابطه ی جنسی دارند و احساس  رضایت آنها پایین می آید.

 

sex

طبق تحقیقات مردانگی در مردی که لوازم خانه را تعمیر می کند بیشتر از مردی که لباس می شوید حس می شود. البته قبل از این که دست به هر اقدامی بزنید در نظر داشته باشید که آمار گیری برای این تحقیق از ۲۰ سال پیش شروع شده است. همچنین تحقیقات صورت گرفته فقط درباره تعداد دفعات رابطه است و در مورد کیفیت آن اطلاعی به دست نمی دهد.بر اساس تحقیقاتی که روی ۴۵۰۰ زوج در جامعه ی آمریکا صورت گرفته است، رابطه جنسی در زوج هایی که مرد بیشتر در انجام کارهای خانه که به طور سنتی وظایف زنان هستند (مثل پختن غذا و شستن ظرف ها) مشارکت دارد کمتر از زوج هایی است که تقسیم وظایف بر اساس جنسیت و به طور سنتی صورت می گیرند.

بطور کلی سیستم طبیعی مرد این است که باید فعال تر  و پرکارتر باشد به همین دلیل مردانی که فعالیت فیزیکی دارند طول عمر بیشتری از مردانی دارند که پشت میز نشین هستند دلیل طول عمنر کمتر مردان نسبت به زنان هم تقریبا همین دلیل هست.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 1 Average: 2]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت − 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>