سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » دوستی قبل از ازدواج

دوستی قبل از ازدواج

همیشه در آغاز رابطه برای حفظ شور و هیجان ان مسائل اصلی کنار گذاشته می شود و در مورد آن ها بحثی انجام نمی پذیرد که این موضوع بسیار برای پسر و دختری که تازه وارد یک رابطه شده اند ضرر دارد زیرا حل نشدن مسائل اساسی مهمترین عامل جدایی رابطه ها می باشد .

logo399

درست است آشنا شدن دونفر در هر مکان یا زمانی مشکلی ندارد اما باید بدانید آشنایی شرط لازم ازدواج است. اما شرط کافی نیست و به عنوان یک تجربه می تواند در ازدواج موثر باشد حال آن رابطه به ازدواج برسد یا خیر و باید بدانید هر دوستی نشانه ازدواج و به ثمر رسیدن رابطه نیست .

index

اکثر دوستی ها در دل خود تردیدی دارند بخصوص اگر دختر در سن ازدواج باشد اما پسر آمادگی ازدواج نداشته باشد در این صورت از نظر روحی و احساسی به طرفین فشار وارد می شود زیرا بعید نیست که با بحث هایی یکدیگر را آزاد دهند زیرا دختران پس از یکسال دوستی اکثرا پسر را به چشم خواستگار می بینند که از بین رفتن رابطه و جدایی آن ها بیشترین تاثیر منفی را بر دختر می گذارد .

توصیه ای که به دختران می شود آن است که اگر مردی بیان کرد که قصد ازدواج ندارد واقعا قصد ازدواج ندارد  و بهتر است که آن را جدی بگیرند و سریعتر از رابطه کنار بکشند تا هم عزت نفس و شان خود را حفظ کنند و هم وقت خود را برای یک رابطه بی نتیجه هدر ندهند. اگر قصد دوستی دارند حتما با توجه به شرایط خود پسری را انتخاب کنند هم از نظر سنی و هم خانوادگی و هم سایر عواملی که می تواند در یک رابطه موثر باشد و هیچگاه برای جدی شدن رابطه اصرار نورزند زیرا زمان مشخص می کند کا آیا او همسر شما خواهد شد یا خیر . البته این موضوعات راجب پسران نیز صدق می کند زیرا در هر رابطه ای هر دو طرف احساساتشان درگیر می شود .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ هشت = 15

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>