سه شنبه , ۲۱ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » روش برخورد با مردی که به زن دیگری فکر می کند

روش برخورد با مردی که به زن دیگری فکر می کند

دانستنی های زناشویی: گاهی مردان متاهل، بعد از مدتی از زمان تاهلی خود، دوباره عاشق می شوند! جالب این جاست که گاهی دلبسته ی زنی می شوند که کمالات همسر شان هم ندارد. اما گاهی سرو کله ی نامزد قبلی شان پیدا می شود و عشق قدیمی دوباره زنده می شود. در چنین مواردی باید زن به نکات زیر توجه کند و حتی الامکان اجرا کند

Encounter with treacherous man

روش جذب دوباره همسر

تنبیه نکنید
هر چند در فرهنگ مذهبی ما نگاه کردن مرد به زن نامحرم منع شده است، اما اگر مرد شما به فکر زن دیگر است نباید او را تنبیه کنید چرا که این می تواند وی را نسبت به شما سرد تر کند. گاهی زنان در چنین مواقعی مردان خود را از تماس جنسی منع می کنند که این زنگ خطر بزرگی است.

فقط مشاور

در چنین مواقعی باید با مشاور صحبت کنید. این موضوع را جدی بگیرید ولی نباید در این مورد با خانواده خود و همسرتان صحبتی کنید.
همچنین مشاور هم باید عاقل و کار بلد باشد.

جنجال به پا نکنید

شاید حسی که برای مرد پیش آمده یک حس، زودگذر باشد. بدین صورت می توانید مدتی صبر کنید و وفاداری خود را به وی ثابت کنید. در چنین زمانی عشق تازه شکل گرفته رنگ می بازد و زندگی به روال اصلی خود باز می گردد.
قبل از حرف زدن ترکش نکنید

بسیاری از زن ها بدون واکاوی مساله وصحبت کردن با مرد، وی را مقصر دانسته و او را ترک می کنند. این نمی تواند مشکلات را حل کند و چه بسا موجب پنهان کاری های بیشتر مرد شود. بنابراین باید با مرد صحبت کنید و وی را متقاعد کنید و از وی هم حرف بشنوید.

گریه و زاری نکنید

این کار موجب رنجش زن می شود اما از گریه کردن و شیون کردن برای جلب توجه همسرتان استفاده نکنید. مردان هم زمان می توانند به گریه ی دو زن هم احساس عاطفی نشان دهند! بنابراین سعی کنید منطقی باشید.
به میدان جنگ وارد نشوید

محیط خانه را اگر آرامتر نگه دارید موجب می شود که مرد شما به خانه تعلق بیشتری پیدا کند. بنابراین نباید کاری کنید که مرد از خانه فراری شود. اگر وارد یک جنگ سه نفره شوید به احتمال زیاد زن دوم برنده می شود چرا که حمایت وی دلچسب تر از حمایت شما برای همسرتان است. بنابراین منطقی باشید و به اصطلاح با پنبه سر ببرید!
 

امتیاز شما به این مطب
[Total: 13 Average: 2.6]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج − 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>