دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

شب زفاف

19340766321194102a

وب ها:شب زفاف یکی از بهترین شب های برای عروس و داماد می باشد هم از نظر جنسی و هم از نظر معنوی به یاد ماندنی می باشد.در شب زفاف بیشتر آقایان و خانم ها استرس دارند ما این مقاله را برای شما گرداوری کرده ایم تا شما بهتر و با آرامش کافی شب زفاف را سپری کنید حتی از معنوی در شب زفاف دعا مستجاب می شود حتی  فرشتگان برای عروس و داماد رحمت خدا را نازل می کنند.

خود همبستری زن و شوهر از نظر دینی و ارضای جنسی یک عبادت حساب می شود حتی در رویات آمده است اگه همبستری با همسر خود را با رعایت اصول و رسوم آنجام دهید هر چند زود به زود هم باشد خودش عمل کردن به سنت پیامبر (ص) می باشد پس قدر کارهای خود را بدانید و با آرامش به زندگی و کار های خود فکر کنید.

شما باید دانستنی های در مورد همبستری یاد بگیرد نه اینکه فقط آقایان باید بلد باشند بلکه خانم ها هم باید دانستنی های را بدانتد زیرا در انسان برخلاف سایر جانداران، کیفیت همبستر شدن با همسر و انجام رفتار جنسی غریزی نیست و بلکه آموختنی است و باید روش صحیح آن را یاد گرفت.

images

چه دانستنی هایی باید قبل از همبستر شدن را یاد بگیریم

در شب همبستری که برای اولین بار قرار می گیرد نیاز های لازم است که هر دو هم داماد ها و هم عروس خانم ها باید رعایت کنند و ایجاد کنند تا شب زفاف خوب و معنوی داشته باشند

نیاز هایی از قبیل:شناخت نیازهای عاطفی یکدیگر در هنگام آمیزش و رعایت آن، شناخت راه های مختلف همبستر شدن، دوما شناخت راه های جلوگیری از بارداری در شب زفاف که رعایت این کار خیلی مهم می باشد زیرا بعضی از آقایان و خانم ها از قبل با هم برنامه ریزی برای خانواده میکنند که این نکته را باید رعایت کرد.از نظر شرعی هم باید رعایت کرد مثل غسل کردن و زمان و مکان آمیزش ,و نکته فراوان دیگر که در این مقاله های بعدی برای ما یاداوری میکنیم.

یکی از مهم ترین نکات شب زفاف و همبستر شدن توجه کردن دو جانبه می باشد یعنی اینکه رسیدن زن و شوهر به اوج لذت جنسی (ارگاسم) یکی از علائم انجام شدن موفقیت آمیز آمیزش جنسی است.ولی این روزها متاسفانه به دلیل رعایت نکردن این موضوع و نکاتی که باید هنگام آمیزش که در سطر بالا توضیح داده ایم را رعایت نمی کنند که باعث نرسیدن به اوج و لذت جنسی یکی از طرفین و این هم از بزرگترین اختلافات زناشویی می باشد.

یک نکته دیگر در مورد اوج لذت جنسی این است که  انزال در زن و مرد است که بعضی از همسرها را از این عمل ناراجت و باعث اختلاف در زندگی آنها می باشد البته این عمل به راحتی قابل حل می باشد و فقط با کمی مطالعه و صبر و دقت و حوصله یعنی نباید بعضی از مردان مردان وقتی به ارگاسم می رسند دست از کار می کشند در حالی که هنوز همسرشان به ارگاسم نرسیده است و خود این عمل جرقه بزرگی در اختلاف زناشویی می باشد ,در این مواقع خیلی مشکلات جسمی زیادی از جمله ایجاد درد در ناحیه کمر و شکم برایش به وجود آید که شما باید قبل از آمیزش همسرتان  را با تحریک کردن زیاد، آماده این کار کنید تا به این مشکلات گرفتار نشوید.

حتی در رویات هم بر این موضوع امده است که یعنی تحریک زن از طریق لمس و مالش بدن و در آغوش گرفتن است و حتی در حدیثی آمده است مردی که قبل از نزدیکی با همسرش ملاعبه کند، زیرا همین عمل شما مورد نظر و لطف و رحمت ویژه خدا قرار می گیرد.

وب ها:این مقاله (۱) شب زفاف بود با ما همراه باشید برای اعمال شب زفاف و چگونگی شب زفاف در مقاله شب زفاف (۲) با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

امتیاز شما به این مطب
[Total: 8 Average: 2.8]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 × = سی شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>