سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » اشتباهات رایج دختران در ازدواج

اشتباهات رایج دختران در ازدواج

با توجه به زندگی امروزی کاملا امر طبیعی است که سن ازدواج بالا رفته است اما هم دختر و هم پسر دلایل خاص خود را دارند از جمله بیکاری ، مشکلات اقتصادی ، تحصیلات ، سربازی و .در این میان یکسری عوامل پنهان وجود دارد که بیان آنها خالی از لطفا نیست.دلایلی که واقعا همانند سدی برای ازدواج دختران است.این عوامل مجموعه ای از عقاید اشتباه دختران را شامل می شود که مهم ترین آنها عبارند از :

۱) قرار ملاقاتی برای آشنایی نمی گذارید : طی بررسی های انجام شده در سال های اخیر بیش از ۷۰ درصد ازدواج ها از طریق دوستی و آشنایی قبلی صورت گرفته است.البته این دوستی به معنای منفی آن بیان نمی شود بلکه تا حدی که دختر و پسر شناختی را از هم داشته باشند.حال برخی از دختران اصلا اجاره قرا ملاقات یا آشنایی به فردی نمی دهند و یا به نوعی کاملا سرد در روابط هستند.

۲) کسی را دوست دارید اما مطرح نمی کنید تا …. : هر هفته خواستگار های زیادی در خانه را می زنند اما این دختر کسی را در قلبش دارد اما سنگ دلش را با خانواده وا نمی کند و تنها منتظر روز مباداست.بهتر است هر چه زودتر تکلیفتان را در زندگی مشخص کنید که چه کسی بماند و چه کسی برود.

۳) بی روح و بی احساس هستید : با توجه به گذران زندگی در جوامع امروزی افراد تمامی وقت خود را صرف اشتغال در محل کار هستند و این یکی از دلایل مهم برای بی حوصلگی افراد هست.اما باید دختر بداند که این قضیه تا آخر نباید ادامه دار باشد و باید به رابطه هم اهمیت داد.این کار باعث میشود مرد ها کشش کمتری به آنها داشته باشند چون مرد ازدواج کرده که آرامش پیدا کند نه این که نگاه خود را به زندگی مشکل تر کند.یکی از معضل های دیگری که امر اشتغال ایجاد کرده ازدواج با همکاران خود در محیط های کاری است که بیش از ۵۰ درصد این ازدواج ها ناموفق بوده اند.

۴) سخت گیری بیش از حد حتی در قیافه : حتی دخترانی که خود زیبا نیستند اما بدنبال فاکتور های عجیب و غریبی می گردند که حتی در داستان ها هم یافت نمی شود.طبق بررسی انجام شده بسیاری از زنان برای مسایل سطحی و بی ارزش تن به ازدواج نمی دهند. یکی از آنها اندام و چهره طرف مقابل است.این محافظه کاری باید از ذهن افراد پاک شود زیرا هر فرد را همان طور هست باید قبول داشت.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + = ده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>