سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » تا قبل از ازدواج زندگی مشترک ممنوع !

تا قبل از ازدواج زندگی مشترک ممنوع !

اخیرا از واژه ای بسیار پر کاربرد در ادبیات ازدواج استفاده می شود و ان ازدواج سفید است که بالخصوص در کلان شهر ها این حقیقت همه گیر شده است به طوری که زن و شوهر بدون عقد رسمی با هم زیر یک سقف زندگی مشترک را آغاز می کنند بدون این که تعهدی کامل داشته باشند.

 

za4-2219

اگر خشت اول زندگی کج بنا شود دیگر ساختن یک بنای محکم غیر ممکن است به همین دلیل دوران نامزدی از حساس ترین دوران زندگی مشترک هست که در ان باید کم ترین اشتباه از پسرو دختر سر بزند جون کوجگترین این اشتباه می تواند طبات بسیار بدی در زندگی آینده داشته باشد.اگر می خواهید رابطه تان به ازدواج ختم شود باید بدانید که تحقیقات و تجربه نشان می دهند که زندگی زیر یک سقف پیش از ازدواج باعث می شود رابطه شما با شکست مواجه شود. در اینجا برخی از دلایلی که باعث می شوند زندگی مشترک در دوران نامزدی به شکست رابطه عاطفی ختم شود برای شما بیان می کنیم :

۱-معنای زندگی مشترک برای جنس زن و مرد متفاوت است : تمامی زن ها دوران نامزدی را تمام کار می دانند که حتما به ازدواج ختم می شود اما مردان نظر های متفاوتی دارند و فقط برایشان یک دوره آزمایشی می باشد  و شاید هم سردرگرمی در برخی اوقات.

۲-مرد ها به سکس خود رسیده اند پس دلیلی برای ازدواج نیست : بله این واقعا حقیقت دارد از نیاز های اساسی مرد برای ازدواج سکس و آرامش هست پس اگر قبل از ازدواح به این نیاز خود دست پیدا کنند احتمال اینکه دوباره سرغتان بیایند بسیار درصدش پایین هست.

۳-باد آورده را باد می برد : حتما این مثل را زیاد شنیده اید که اگر چیزی آسان بدست بیاید آسان نیز از دست خواهد رفت زن و شو هر هم همین رویه را داردزمانی که شما با نامزدتان زیر یک سقف زندگی می کنید او دیگر نیازی ندارد که به دنبال شما باشد و برای به دست آوردن شما تلاش کند. شما دیگر آرزوی او نیستید و ارزش خود را برای او از دست می دهید

امتیاز شما به این مطب
[Total: 2 Average: 1]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× چهار = 16

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>