سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » مواردی در مورد انزال زودرس آقایان – بخش دوم

مواردی در مورد انزال زودرس آقایان – بخش دوم

همان طور که بیان شد انزال زودرس نیازمند درمان قطعی می باشد و به هیچ وجه از ماده ها و کرم های مخصوص این کار که تنها بصورت موقت ما را از این عارضه نجات میدهد دوری کنیم.
از لحاظ علمی ۳ نوع درمان برای انزال زودرس وجود دارد :
۱) روان‌درمانی ۲) رفتاردرمانی ۳) دارودرمانی.
اگر چه شروع درمان اکثرا با دارو درمانی آغاز می شود.که اپر این امر صحیح انجام شود در ۸۰-۷۰ درصد بیماران موثر است و برای همیشه درمان خواهند شد. در مواردی که دارودرمانی موثر نباشد، بیمار باید به‌وسیله متخصص مربوطه روان‌درمانی یا رفتاردرمانی شود.اما این نکته جالب است که اگر دارو درمانی در این موارد موثر است پس جرا هنوز علم گزشکی داروی مستقیم برای این امر نساخته است و به همین دلیل همیشه این قضیه بسته به شرایط هر فرد متفاوت می باشد.در حال حاضر دارو هایی که در این باره تجویز می شوند داروهایی هستند که میزان سروتونین را در مغز بالا می‌برند. مورد استفاده اصلی این داروها در درمان افسردگی است ولی با مقادیر و رژیم درمانی متفاوت در بیماران مبتلا به انزال زودرس تجویز می‌شوند.

 

17278

درمان دارویی انزال زودرس روزانه است، یعنی لازم است بیمار داروی تجویزشده را هر روز تا موقعی که پزشک معالج صلاح می‌داند، مصرف كند. به عبارت دیگر، مصرف دارو چند ساعت قبل از برقراری رابطه زناشویی، جایگاهی در درمان انزال زودرس ندارد.ولی باید توجه کنید که  درمان این بیماری درازمدت است.رای ظهور آثار درمانی داروی تجویزشده معمولا حداقل دو هفته باید منتظر شد. ضمنا داروی تجویزشده به هیچ‌وجه نباید یکباره قطع شود و نحوه قطع دارو و زمان آن را پزشک معالج مشخص خواهد کرد.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 1 Average: 2]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>