دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دانستنیهای زناشویی » پسر ها شبیه پدرشان هستند یا خیر

پسر ها شبیه پدرشان هستند یا خیر

خواستگار شما یک جوان رویایی است که شما عاشق او هستید و او می خواهد یک عمر در غم و شادی شما شریک باشد اما لازم است به یک نکته در انتخاب همسر توجه کنید و آن هم اینکه به گفته ی روانشناسان بسیاری از رفتار های غیر عادی پسر ها کاملا به ارث برده از پدرهایشان هستند آنها نه‌تنها خوبی‌ها و توانایی‌های او را به ارث می‌برند بلکه حتی اگر خودشان هم بی‌خبر باشند، ویژگی‌های ناخوشایندش را با خود به خانه بخت می‌برند، پس مراقب باشید و قبل از جواب مثبت دادن، برای شناخت پدر شوهر آینده‌تان تلاش کنید.

 

za4-1713

خیلی از زن ها می گویند که شوهرشان در امر کار و روابط اجتماعی بی نظیر است و بطور حتم فردی قابل اعتماد برای من است اما تنها کسی که سهمی از خوبی هایش ندارد من هستم پاسخ به این سوال از نظر روانشاسان این گونه است که چون آنها در کودکی رابطه ی خوبی با پدرهایشان داشته اند به این علت روابط تک جنسی در زندگیشان رخ داده است و به همین علت رابطه ی خوبی با جنس مخالف ندارند برای همین همیشه زن هایشان با آنها در گیری دارند که چرا بیرون از خانه رفتار خوبی دارید اما در خانه خیر.

اما عکس این ماجرا نیز وجود دارد یعنی اگر در زندگی یک پسر مادر نقش یک فرشته ی مهربان و حل کننده ی مسائل باشد و پدر نقش کم رنگی داشته باشد این فرد نمی تواند در آینده نقش مرد را به خوبی ایا کند اینها از آن دسته مردانی هستند که براحتی دل به یک دختر می بندند و عاشقشان می شوند.چراکه فکر می‌کند همه دختر‌ها مثل مادرش هستند و آسان به زنی که سر راهش قرار می‌گیرد، اعتماد می‌کند. اما زندگی کردن با چنین پسری به‌خاطر ناتوانی‌اش در حمایت از شریک زندگی و ایفای نقش‌های مردانه آسان نخواهد بود.

اگر در زندگی یک پسر ، پدرش در تمامی تصمیمات کنار او باشد و به نوعی حرف اخر را پدر بزند چنین پسری قدرت تصمیم گیری در مسائل زندگی را نخواهد داشت.چنین پسری حتی برای کمک کردن به همسرش هم سعی می‌کند از الگوی پدر پیروی کند و اگر پدرش میانه‌ای با این موضوع نداشته باشد در مقابلش هیچ قدمی برای کم کردن بار مسئولیت همسرش برنمی‌دارد. والد همجنس بیشترین تاثیر را بر فرزند می‌گذارد.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 3 Average: 1.7]

همچنین ببینید

1292152477W20Ihr

بیماریهای ویروسی مقاربتی و درمان آن ها

ویروس ها مولکولهای پیچیده ای هستند که پس از حمله به سلولهای میزبان می توانند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 3 = هجده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>