سرخط خبرها
خانه » گردشگری » سواحل زیبای دنیا

سواحل زیبای دنیا

وب ها:ما برای شما علاقه مندان به تفریح و گردشگران قصد داریم امروز شما را با سواحل رنگی دنیا آشنا کنیم اگر شما فقط سواحل را با ماسه‌های سفید و کرم‌رنگ تجسم میکنید بدانید که سواحل رنگی هم وجود دارد که بر اثر فعالیت‌های آتش‌فشانی منطقه‌ای، ترکیبات شیمیایی مرجان‌ها و ترکیب آن با آب دریا به رنگ های گوناگونی بیرون آمده اند ,ما در این مقاله شما را با این سواحل زیبا آشنا می کنیم.

 

ساحل قرمز رنگ:این ساحل که به رنگ قرمز می باشد بر اثر مخروط‌های آتش‌فشانی بوجود امده است این ساحل قرمز رنگ کایهولولو در هاوایی می باشد.

ir3168-1

 

ساحل قرمز رنگ:سانتورینی در یونان هم ساحلی قرمز رنگ وجود دارد که بر اثر گدازه‌های آتشفشانی قرمز و سیاه و آهن به رنگ قرمز در آمده است.

ir3168

 

ساحل نارنجی رنگ:این ساحل که بر اثر فعل‌وانفعالات شیمیایی آهن در محیط‌زیست آن را به رنگ نارنجی در اورده در راملا در جزیره گازو مالت قرار گرفته است.

ir3168-3

 

 

ساحل سبزرنگ:این ساحل زیبا در جنوب هاوایی می باشد که بر اثر بلوره‌های زیتونی‌رنگ خلیج ماهانا در پاپاکولی در جنوب هاوایی می باشد.

ir3168-2

 

ساحل زرد رنگ:این ساحل بر اثر تشکیلات آتش‌فشانی و صدف‌های خردشده رنگی بوجود آمده که در  پورتو فرو در ساردینیا ایتالیا می باشد.

 

ir3168-4

 

سواحل صورتی رنگ:این ساحل بر اثر ترکیب گاز کلسیم کربنات با مرجان و صدف‌های خردشده رنگی به رنگ صورتی خیلی ملایم بیرون آمده اسن که در هاربور در باهاما می باشد.

ir3168-6

 

ساحل نیلی رنگ:این ساحل بر اثر ترکیب گاز کلسیم کربنات با مرجان به رنگ نیلی آرام بخش می باشد که در هورس شو در برمودا می باشد.

ir3168-5

 

ساحل سیاه رنگ:این ساحل بر اثر وجود ترکیبات آتش‌فشانی آهن و تیتانیوم که در موری وای در آکلند نیوزلند است.

ir3168-9

 

ساحل بنفش رنگ:این ساحل بر اثر وجود منگنز  باعث شده ماسه های ا« به رنگ بنفش در امده است که واقع در  فایفر در کالیفرنیا است.

ir3168-8

 

ساحل خاکستری رنگ:این ساحل بر اثر  فرسایش صخره‌های اطراف ساحل به رنگ خاکستری بوجود آمده  که در شلترکاو در کالیفرنیا است.

ir3168-12

 

 

ساحل سفید رنگ:این ساحل رمانتیک و سفید رنگ بر اثر ذرات ریز کوارتز می باشد که در هیامز در استرالیا می باشد.

ir3168-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز شما به این مطب
[Total: 2 Average: 4]

همچنین ببینید

hhi4673

باغ گردشگری کیهانی (+تصاویر)

یکی از زیباترین باغ‌ها در جهان در جنوب شرق اسکاتلند با مساحتی معادل ۳۰ هکتار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 6 = چهارده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>