سرخط خبرها
خانه » گردشگری » شگفت انگیز ترین پل درختی دنیا

شگفت انگیز ترین پل درختی دنیا

اگر تا کنون به انواع جاذبه های گردشگری دقت کرده باشید می توانید برترین پل ها، یا جذاب ترین پل ها را هم ببینید. به شما توصیه می کنیم لیست پل ها را مشاهده کنید و از میان آن ها بنگرید که پل درختی هندوها در کجای این جدول قرار دارد.

Mawsynram-1

در منطقه ای بسیار آباد به نام Mawsynram در هندوستان ریشه های درختان چنین در مسیر هم قرار گرفته اند و به هم پیچیده اند که تشکیل یک پل بسیار مستحکم و قوی را داده اند به طوری که می توان گفت از میان پل های جالب دنیا، می توان ادعا داشت این پل از همه محکم تر است.

Mawsynram-2

این ریشه ها روز به روز رشد می کنند و بزرگتر می شوند و این موجب می شود که بسیار قوی و قوی تر باشند و برخلاف سایر پل های دست ساز آدمی، با مرور زمان نه تنها از استحکامش کم نمی شود که هیچ، به آن اضافه هم می شود

Mawsynram-6

جالب اینجاست که این منطقه، یکی از مناطق بسیار مرطوب و باران زای هند است که با این اوصاف هیچ گونه پوسیدگی هم در ریشه ها مشاهده نشده است و بدین طریق مردم از آن به راحتی استفاده می کنند.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

hhi4673

باغ گردشگری کیهانی (+تصاویر)

یکی از زیباترین باغ‌ها در جهان در جنوب شرق اسکاتلند با مساحتی معادل ۳۰ هکتار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ نُه = 13

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>