سرخط خبرها
خانه » تازه های تکنولوژی » ترفند های واتس آپ

ترفند های واتس آپ

وب ها:حدود دو سالی می باشد که برنامه Whatsapp بین ما ایرانی ها محبوب شده است زیرا برنامه چت و ارسال عکس و کلیپ رایگان و همچنین تماس تصویری دارد برای ما به صرفه می باشد.

شما می توانید آنلاین بودنتان در برنامه ی Whatsapp از بین ببرید یعنی مخفی نگه دارید به این صورت که هم نتوانن آخرین بازید شما در واتس آپ مشاهده کنند هم آنلاین بودن شما را نتونن دنبال کنند ما برای شما آموزش می دهیم.

co5367

برای این ترفند شما همچنان که در تصویر بالا میبنید باید ابتدا مسیر روبه رو را بروید: Settings > Account > Privacy و سپس گزینه Last Seen را انتخاب کنید:

بعد از انتخاب این گزینه شما با سه گزینه دیگر مواجه می شوید که برای هر شرایط شما گزینه آورده است:

گزینه اول :Everyone به این معنا می باشد که همه آنلاین و آفلاین بودن شما را مشاهده کنند.

گزینه دوم: My Contacts:به این معنا می باشد که افرادی که در مخاطبین گوشی شما هستند بتوانند آنلاین بودن شما را مشاهده کنند.

گزینه سوم:Nobody به این معنا که هیچکس نتوانند انلاین یا افلاین بودن شما را در واتس اپ ببیند.

 

نکته دیگر این می باشد اگر شما آنلاین و آفلاین بودن خود را خاموش کنید ,شما هم نمی توانید آنلاین بودن یا آفلاین بودن دیگران را مشاهده کنید.

co5371

نکته های دیگر در واتس آپ این می باشد که اگر شما یک نوشته را برای مخاطب خود فرستادید و یک تیک خورد به این نشانه می باشد که از گوشی شما ارسال شده است و اگر دو تیک خورد به این منظور می باشد که به گوشی فرد مورد نظر رسیده است و اگر این دو تیک آبی شد یعنی پیام شما را خوانده است ,همچنین شما می توانید روی متن ارسالی چند لحظه نگه دارید و بعد از امدن کلید  Info را هم بزنید برای شما تحویل و خوانده شدن پیام را نشان می دهد.

 

اگر در منزل از وای فای برای پیام رسانی استفاده می کنید و در بیرون از منزل برای پیام رسانی و دریافت عکس و کلیپ از اینترنت سیم کارت ما برای شما ترفندی اموزش می دهیم که برای دریافت عکس و کلیپ از وای فای استفاده کنید زیرا اگر از اینترنت گوشی زیاد دانلود کنید زود تمام می شود .

co5372

در کل به اینصورت شما می توانید از این روش بروید :Settings > Chat settings > Media auto-download حال میتوانید بصورت جداگانه انتخاب کنید که آهنگ ها – عکس ها و ویدیوهای شما چگونه دانلود شوند؟ “Never(هیچوقت)” یا “Wi-Fi(فقط وای فای)” “Wi-Fi and cellular” و یا “Wi-Fi, cellular, roaming”.

 

 

 

امتیاز شما به این مطب
[Total: 8 Average: 3.5]

همچنین ببینید

آموزش خارج شدن از اکانت تلگرام

آموزش خارج شدن از اکانت تلگرام (تصویری)

وب ها:این روزها بین شبکه های اجتماعی ,تلگرام محبوب تر شده است حتی از شبکه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت × = 40

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>