دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » تازه های تکنولوژی » چگونه اپل آیدی بسازیم؟

چگونه اپل آیدی بسازیم؟

اپل آیدی

 

 

وب ها:این روزها که هواداران محصولات اپل بیشتر شده است ,خصوصا گوشی های آن ساخت اپل آیدی هم برای هواداران آن کمی مشکل شده است,زیرا تحریم های پی در پی و ممنوعیت ساخت اپل آیدی کمی برای کسانی که از گوشی های اپل استفاده می کنند دشوار می باشد .اما بیشتر کسانی که اپل آیدی دارند برای دوستانشان اپل آیدی خوشان وارد می کنند ,اما این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

ما در این پست برای شما آموزش ساخت اپل آیدی می دهیم همراه با تصویر تا به راحتی بتوانید برای خود اپل آیدی بسازید.

در مرحله اول شما باید در آیفون یا آیپد خود اپلیکیشن Appstore را باز کنید.

مرحله دوم وارد قسمتtop Chart شده و روی گزینه get در بخش اپلیکیشن های free انتخاب کنید ,سپس گزینه install برای شما نمایش می دهد .همچنین برای شما اپلیکیشن‌های رایگان در گوشه بالای صفحه روی Get می توانید کلیک کنید.

توجه داشته باشید برای شروع فرآیند ثبت نام، از یک اپلیکیشن free استفاده کنید.اگر از این روش استفاده نکنید و نرم افزار پولی را انتخاب کنید, باید در مرحله بعد اطلاعات یک کارت بانکی را وارد کنید.

چگونه اپل آیدی بسازیم؟

سپس در این مرحله برای شما درخواستی مبنی بر ورود اطلاعات حساب کاربری موجود یا ساخت اپل آیدی جدید (Create New Apple ID) نمایش می دهد که شما باید گزینه ساخت حساب کاربری جدید انتخاب کنید.سپس شما باید در این زمان کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید که متاسفانه نام ایران در لیست نمی باشد و شما باید کشور دیگری را انتخاب کنید.

سپس شما بعد از انتخاب کشور گزینه Next را انتخاب کنید.سپس برای شما  قوانین و مقررات اپل نمایش داده می شود و شما بعد از آن روی گزینه Agree کلیک کنید و بعد از پدید آمدن پنجره جدید، باز هم روی Agree کلیک کنید.

اپل آیدی

سپس بعد از آن شما باید ایمیلی که به عنوان Apple ID استفاده کنید وارد کنید ,توجه داشته باشید  آدرس ایمیل تقلبی وارد نکنید.

Apple ID

در این قسمت همچنین که در تصویر بالا تماشا می کنید از شما سوالاتی پرسیده می شود که در زمان فراموشی رمز می توانید با پاسخ به این سوالات رمز عبورتان را بازیابی کنید.

Date Of Birthاین گزینه به این معنا می باشد که شما مشخصات تولد خودتان از سال و ماه و روز را وارد کنید.اگر شما نمی خواهید به ایمیل شما اخبار های شرکت اپل ارسال شود باید عد از تکمیل فرم روی دکمه next کلیک کنید.

در این مرحله وارد کردن اطلاعات کارت بانکی می باشد که به دلیل برای ما مقدور نمی باشد شما می توانید  گزینه None،را انتخاب کنید.

اپل آیدی

شما می توانید در این مرحله اطلاعات گیفت کارتی که دارید وارد کنید و یا اگر شما گیفت کارت ندارید باید فیلد دوم خالی بگذارید.

در این زمان شما باید گزینه هایی رو پر کنید (شماره تلفن و آدرس)که اطلاعاتی از کشوری که انتخاب کرده اید باید وارد کنید ما برای مثال کشور آمریکا رو انتخاب کرده ایم که اینگونه می باشد:

Street: 4314 Pleasant Hill Road
City: Anaheim
Province: CA
Zipcode: 92801
Tel: 562-  ۲۱۵-۵۴۳۳

سپس در مرحله اخر بر روی Next کلیک کنید .در این زمان اپل ایدی شما ساخته شده است .

نکته قابل توجه:بعد از اتمام مراحل  روی لینک فعال ‌سازی حساب کاربری در ایمیل خودتون چک کنید.اگر بعد از کلیک بر روی گزینه None مراحل ثبت نام تکمیل نشد باید فرم مربوط به اطلاعات پرداخت را تکمیل کنید .

امتیاز شما به این مطب
[Total: 9 Average: 3]

همچنین ببینید

ss93-06-239

ساعت GAIA

وب ها:ساعت جدید با تکنولوژی جدید و پیشرفته که به ساعت سال  ۲۰۲۰ معروف شده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− هشت = 0

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>