چهارشنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » آموزش خیاطی » آموزش دوخت گیره پرده گربه ای

آموزش دوخت گیره پرده گربه ای

1

خانم های خانه دار به راحتی می توانند لوازمی ماننده جمع کننده و گیره پرده را خودشان تهیه کنند مخصوصا برای اتاق کودکان که با استفاده از خلاقیت می توانند طرح هایی فانتزی ایجاد کنند . در این مطلب آموزش دوخت گیره پرده گربه ای شکل برای اتاق کودک تهیه کرده ایم و شما با استفاده از الگوی تصویری می توانید آموزش دوخت گیره پرده گربه ای را به شکل ساده بیاموزید .

لوازم مورد نیاز برای این کار:

۱٫پارچه پنبه ای

۲٫چسب پارچه ای

۳٫دو عدد دکمه

۴٫روبان

2
در ابتدا روی کاغذ الگوی یک گربه را مانند شکل بالا رسم کنین، پارچه رو دولا کرده و الگو را روی پارچه قرار داده و دور الگو را خط بکشین حالا از روی خط ایجاد شده پارچه را برش بدین. بعد از روی همان پارچه دو نوار مانند شکل ببرین

3

هر کدام از دو نواری که از پارچه بریده بودین رو دولا کرده و به صورت دو نوار باریک بدوزین.دو تکه از چسب پارچه ای را جدا کرده و مطابق شکل در یک سر هر دو نوار دوخت کنین.

4

در این مرحله پارچه ای رو که به شکل گربه به صورت دولا بریده بودین رو روی هم قرار داده و دور تا دور آن بجز قسمتی که دست گربه قرار میگیرد را بدوزین.بعد از دوخت، دو شکاف در جای دست گربه باز میماند دو نوار باریک را در جای دست آن بدوزین.

5

در این مرحله یک برش روی شکم گربه ایجاد کنین و از این شکاف ایجاد شده درون گربه را با پشم شیشه پر کنین.یک تکه پارچه را به شکل قلب ببرین و روی قسمت بریده شده قرار داده و به عنوان تزئین بدوزین.

1

امتیاز شما به این مطب
[Total: 21 Average: 2.1]

همچنین ببینید

1

آشنایی با ابزارهای هنر روبان دوزی

اگر به هنر روبان دوزی علاقه دارید و مایلید در منزل گل های روبانی را ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت × 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>