سرخط خبرها
خانه » آموزش خیاطی » آموزش دوخت کیف بافتنی

آموزش دوخت کیف بافتنی

در این مطلب آموزش خیاطی بسیار جالبی را برایتان تهیه کرده ایم . آموزش دوخت کیف آن هم با استفاده از لباس های بافتنی قدیمی !!! شما به راحتی می توانید با استفاده از لباس های قدیمی وسایل کاربردی جدیدی بسازید که در این مطلب آموزش تصویری دوخت کیف با لباس بافتنی را ارائه می دهیم . در کمد لباستان بگردید و یک لباس بافتنی پیدا کنید . می خواهیم این لباس را به یک کیف دستی شیک تبدیل کنیم . اکنون با استفاده از الگوی تصویری زیر مراحل را طی کنید .

1

علاوه بر انتخاب یک لباس بافتنی قدیمی می بایستی یک پارچه آستری و یک جفت دسته کیف و مقداری پارچه در رنگی هماهنگ با لباس بافتنی برای قسمت دسته کیف انتخاب کنید .

2

طبق الگو لباس را به شکل مربع یا مستطیل دلخواه برش بزنید و دور تا دور آن را بدوزید . سپس پارچه آستری را به اندازه کیف برش بزنید و در زیر آن بدوزید . در پایان دوخت کیف ، دسته ها را در دوطرف آن اضافه کنید و آن ها را در محل دوخت مابین پارچه بافتنی و آستر داخلی کیف بدوزید .

3

5

4

اکنون دوخت کیف بافتنی زنانه به پایان رسیده و شما می توانید با استفاده از این الگو مدل های مختلف کیف را در منزل با سلیقه ی خود تهیه کنید .

6 - Copy

امتیاز شما به این مطب
[Total: 63 Average: 2.6]
آموزش دوخت کیف بافتنی در تاریخ شهریور ۳۱, ۱۳۹۴ امتیاز 5.0 از 5

همچنین ببینید

hou11642

ساخت جامدادی (جا عینکی) نمدی

در این مطلب روش ساخت جامدادی نمدی را برای علاقه مندان آمورش می دهیم . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + = شانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>