سرخط خبرها
خانه » مطالب مذهبی » شرف الشمس و آداب نوشتن آن در فروردین

شرف الشمس و آداب نوشتن آن در فروردین

هنگامی که به مغازه های جواهراتی می رویم، به ما انگشترهایی پیشنهاد می کنند که این دارای نگین شرف الشمس است در صورتی که شرف الشمس نام سنگ یا نگین خاصی نیست.

sharaf shams

در واقع شرف الشمس به نوشتن عباراتی مقدس روی نگین زرد رنگی می گویند که این انگشتر بعد از حکاکی بسیار مبارک خواهد بود و می تواند موجب بر آورده شدن آرزو ها، آسان شدن کارها و … شود. بدین ترتیب می توانید در روز نوزدهم فروردین ماه در ساعتی که خورشید بر زمین اشراف دارد، این کلمه ها را روی یک سنگ زرد رنگ و یا حتی کاغذ و پارچه ی زرد رنگ بنگارید و به همراه خود داشته باشید.

جالب است که در مقالات مذهبی در باره شرف الشمس، گفته شده که این عبارت شامل ۵ نام مبارک پروردگار است که شامل الله ، جمیل رحمن ، مومن و نور است.

رنگ زرد به همراه تاثیر حروف نوشته شده موجب تشعشع انرژی کاسا می شود که روی چاکرا ها اثر دارد و می تواند هاله های انرژی ما را به درستی هدایت کند.

تاریخ نوشتن روی شرف الشمس هر سال بین ۱۸ یا ۱۹ و یا ۲۰ فروردین در ساعت خاصی می باشد که در تقویم نجومی هر سال آورده شده است که البته ساعت آن مربوط به قرار گرفتن خورشید می باشد.

sharaf-shams

به انگشتری های شرف الشمس نگین احجار کریمه نیز گفته می شود.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 17 Average: 2.7]

همچنین ببینید

archive_31-4-1392_IMAGE635101721332280226

دعای برآورده شدن حاجت

اگر حاجتی دارید جهت برآورده شدن حاجت وضو گرفته و سر بر سجده بگذارید اکنون ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ هشت = 9

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>