پنج شنبه , ۲۳ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » روانشناسی کودک » نشانه ای که اعلام میکند کودک شما عاشقتان هست

نشانه ای که اعلام میکند کودک شما عاشقتان هست

برای فهمیدن آن که کودکان شما را دوست دارد یا خیر از نشانه های زیر کمک بگیرید :

 

ba3106

۱) زمانی که کودک شما را در مدت طولانی نگاه می کند و یا به چشمانتان خیره می شود این امر نشان می دهد که به چهره ی شما علاقه ی فراوان دارد.البته این امر به عشق و توجه مادر نسبت به فرزند نیز بسیار بستگی دارد.

۲) صحبت کردن نوزاد با شما نشانه ی علاقه ی او با شما می باشد.بطور کلی ابتدا نوزاد همیشه درگیر افرادی می شود که او را بغل می کنند یا در آغوش می گیرند.اگر واکنش این چنینی از فرزند دیدید به او پاسخ دهید و او را در آغوش بگیرید.

۳) لبخند زدن نوزاد نسبت به شما نشانه ی عشق او به شماست.طبق تحقیقی که توسط روانشناسان انجام گرفته “حتی نوزاد در یک هفتگی خود سر خود را به سمت سینه مادر که با شیر مادرش خیس شده است ، بر می گرداند برای نوزاد شما هیچ بویی شیرین تر از بوی بدن شما وجود ندارد”

۴) برخی از نوزادان همیشه دوست دارند که شما با آنها یا پیش او باشید و به محضی که او را ترک میکنید گریه می کنند این ایز نشانه ی دیگری ازعلاقه ی بی حد فرزند نسبت به شما می باشد.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 2 Average: 3.5]

همچنین ببینید

14862931688715723818212177143142611568157

چگونه با کودکان خردسال بازی کنیم

کودکان خردسال و حتی نوزادان گاهی گریه و بی قراری می کنند و مادران می ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 6 = دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>