سرخط خبرها
خانه » بارداری و زایمان » اشتباهات رایج در بارداری دوم – بخش دوم

اشتباهات رایج در بارداری دوم – بخش دوم

همان طور که اشاره کردیم زایمان برای هر باری که انجام می شود میتواند شرایط خاص خود را طلب کند و زنانی که برای بار چندم باردار می شوند نباید به خیال داشتن تجربه ی خود ، از تمامی حواشی پزشکی در این امر خود را باز بدارند.

اشتباه چهارم زنان در امر زایمان این است که نباید هیچ فرزندی را فدای فرزند دیگر بکنیم به عنوان مثال برای این که فرزند اول نیاز به خواب و خوراک و مراقبت دارد این نباید دلیلی باشد که از مراقبت های خود دست برداریم و فرزندی که در شکم خود داریم را مورد رحم قرار دهیم.هر فرزندی حق و حقوق خود را دارد، نباید یکی را فدای دیگری کرد. بسیاری از خانم ها وقتی زایمان کردند فردی را برای کمک خود می آورند،

 

ba3000

اشتباه پنجم در مورد زایمان زنان این است که با وجود فرزندان قبلی در خانه و این دوره بارداری دیگر فرصت کافی برای رفتن به دکتر و چکاب خود را نداریم.سه تا شش هفته بعد از زایمان، اولین ویزیت نزد پزشک متخصص زنان مخصوصا برای خانم هایی که در طول بارداری مشکلات قند خون یا فشار خون داشته اند، بسیار مهم و ضروری است. این خانم ها در معرض دیابت و یا فشار خون مزمن هستند.

اشتباه پایانی که به آن اشاره داریم حالت تهوع زنان در زایمان است که احساس می کگنند در دوره دوم این امر کمتر می باشد.برخی خانم ها بر این باورند که در بارداری دوم، بدن با هورمون ها سازگاری پیدا می کند و احتمال تهوع و استفراغ و یا دیگر مشکلات مرتبط با هورمون های بارداری کم می شود، در حالی که بدن به هورمون ها عادت نمی کند و اصلا نمی توان دو بارداری را با هم مقایسه کرد.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

IMG11044863

یک بارداری چند سونوگرافی لازم دارد؟

وب ها:کارشناس  رادیولوژیست گفت در هر بارداری انجام سه سونوگرافی ضروری است. خانم های باردار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 9 = صفر

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>