دوشنبه , ۲۷ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » اخبار روز » استخدام دولتی

استخدام دولتی

un-service-day

وب ها:آزمون استخدام دولتی که اجرای آن توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در روز جمعه اول خرداد ۹۴ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده ثبت‌نام برای شرکت در آزمون عمومی و تخصصی استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای به کار گیری افراد واجد شرایط هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و به منظور استخدام پیمانی آنان در سال ۹۴ از ساعت ۱۵ روز دوشنبه دهم فروردین ۹۴ از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز شده و در روز دوشنبه ۱۷ فروردین ۹۴ به پایان می‌رسد.

او با بیان اینکه این آزمون در خصوص تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای نیز هست، گفت: شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌های اجرایی پذیرنده در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت‌نامی مربوط در روز دوشنبه دهم فروردین ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

توکلی گفت: این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در روز جمعه اول خرداد ۹۴ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

او گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۱۵ فروردین ۹۴ تعداد ۲۱ هزار و ۵۵۰ داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کردند که ۳ هزار و ۸۰۰ داوطلب برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و تعداد ۱۷ هزار و ۷۵۰ نفر برای شرکت در آزمون سایر دستگاه‌های اجرایی بوده‌اند.

آخرین مهلت ثبت نام هم تا ۱۷ فروردین می باشد.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

609282_829

بیشترین تعداد فالوئرها در اینستاگرام چه کسانی دارند؟

وب ها:همه ما این روز ها در شبکه های اجتماهی عضو هستیم خصوصا اینستاگرام,ما هم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = سیزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>