چهارشنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » اخبار روز » امکان توافق هسته ای تا ۱۱ فروردین وجود دارد

امکان توافق هسته ای تا ۱۱ فروردین وجود دارد

طبق اخبار های منتشر شده در روزنامه نییورک تایمز ، امریکا اطمینان زیادی برای رسیدن به توافق هسته ای تا تاریخ ۱۱ فروردین سال ۱۳۹۴ دارد.آقای صالحی نیز همجنین بیان نمود که در مورد مسائل فنی انرزی هسته ای ایران ما به نقاط مشترک فراوانی رسیده ایم. و اظهار خوش بینی فراوان برای رسیدن به توافق نموده است.
علی اکبر صالحی معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در مصاحبه ای که در روز پنج شنبه انحام داد مخالفان توافق هسته ای با ایران را بطور کامل محکوم کرد و همچنین علیه  کسانی که در عرصه بین المللی منافع خود را در آشوب بیشتر می بینند هشدار داد » و گفت « آنها ساکت نمی مانند و سعی می کنند به شکلی عمل کنند که توافقی صورت نگیرد.

 

94-01-130

از انجا که مسائل فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی کاملا به یکدیگر مرتبط هستند صالحی بیان نمود که برخی از قدرت های سیاسی جهان با اعمال نفوذ های بیگانه میخواهند توافق هسته ای را به عقب بیندازند اما کاری از آنها ساخته نیست.او همچنین بیان نمود :

درباره مسائل فنی ما به درک مشترکی نزدیک شدیم در حالی که پیش از این اختلاف نظر وجود داشت. این بسیار کمک می کند و زمینه را برای توافق آینده فراهم می سازد. ما جلو می رویم اما همچنان به کار بیشتری نیاز است

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

609282_829

بیشترین تعداد فالوئرها در اینستاگرام چه کسانی دارند؟

وب ها:همه ما این روز ها در شبکه های اجتماهی عضو هستیم خصوصا اینستاگرام,ما هم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× نُه = 81

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>