سرخط خبرها
خانه » اخبار روز » دسو داگ رپر آلمانی عضو داعش کشته شد

دسو داگ رپر آلمانی عضو داعش کشته شد

یک خواننده آلمانی در سوریه به هلاکت رسید

با خبرهای روز از وب ها همراه باشید .

” دنیس ممدو گرهارد کاسپرت”  با نام هنری ” دسو داگخواننده رپ آلمانی که به جنگجویان تندروی اسلامگرا در گروه داعش (دولت اسلامی عراق و شام) در سوریه پیوسته و برای خود نام “ابوطلحه آلمانی” را در این گروه برگزیده بود در یک انفجار انتحاری کشته شد. او به همراه جمعی از جنگجویان افراط گرا در عملیات بمب گذاری انتحاری توسط گروه جبهه النصره مرتبط با شبکه القاعده کشته شد.

58884_892

دسو داگ از مادری آلمانی و پدر مهاجری از کشور آفریقایی غنا بوده و با این طرز تفکر که سوریه در حال جهاد است به این کشور سفر کرده و علاوه بر برعهده گرفتن فرماندهی واحد ملت ابراهیم در داعش، همچنان به خواندن ترانه ادامه داد البته این بار محتوای ترانه هایش، تشویق جوانان در غرب به سفر به سوریه برای جهاد و جنگ و انجام عملیات های انتحاری برای گروه داعش بود که حتی در ترانه هایش پاداش جهاد و عملیات انتحاری را بهشت خوانده بود .

یکی از سایت های اینترنتی گروه های افراط گرای اسلامی خبر مرگ این خواننده رپ سابق آلمان را اینگونه منتشر کرد: خبر شهادت برادر مجاد ابوطلحه المانی به گوش امت اسلامی رسید. امیدواریم که خداوند قبول کند. این اتفاق در نتیجه انفجار انتحاری توسط یکی از سربازان جولانی خائن (فرمانده جبهه النصره) در خانه ای روی داد که شماری از برادارن از داعش در آن حضور داشتند.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 1 Average: 2]

همچنین ببینید

609282_829

بیشترین تعداد فالوئرها در اینستاگرام چه کسانی دارند؟

وب ها:همه ما این روز ها در شبکه های اجتماهی عضو هستیم خصوصا اینستاگرام,ما هم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک × = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>