سرخط خبرها
خانه » اخبار روز » سیندرلا با پاشنه کفش انتقام می گیرد

سیندرلا با پاشنه کفش انتقام می گیرد

bia2tafrih.ir_2015-03-19_13-36-00-460x330

روز گذشته بخش اورژانس بیمارستانی در شهر الجبیل عربستان ، بیماری با پاشنه کفش خانمش در سر پذیرش کرد . این مرد عربستانی در یک دعوا و زد و خورد بین او و همسرش دچار این حادثه شده و خانمش برای دفاع از خود کفش پاشنه بلندش را در سر همسرش فرو کرده است . البته کاربران در شبکه های اجتماعی نظرات متفاوتی درباره این عکس دارند و برخی معتقدند که این اتفاق در عربستان رخ نداده و این تصویر از نشریات خارجی گرفته شده است. اما بخش جالب قضیه نظرات کاربران راجب این عکس بوده که برخی آن را انتقام با ساده ترین وسیله ممکن دانستند . گزیده ای از این نظرات جالب که در کنار این اتفاق ناخوشایند شاید طنز نیز به نظر برسد :

کاربری به نام رقیه نوشته است: بدانید که روش های انتقام بسیار ساده است؛ برای این که حق خودت را از همسرت بگیری به چیز پیچیده ای نیاز نداری؛ ساده ترین وسایل می توانند کارآمد باشند.

فرد دیگری نوشته است: پس از این اقدام، پاشنه کفش در زمره اسلحه خطرناک محسوب می شود… امیدواریم کفش پاشنه بلند از بازارها جمع آوری نشود.

نجلا نیز نوشته است: پاشنه کفش را چطور به این صورت در سر مرد فرو کرده … به نظر می رسد مرد در حالت خوابیده بوده است.

بدر الظفیری هم با تمسخر گفته است: از وزارت کشور خواهشمندم فروش کفش پاشنه بلند را ممنوع کند، زیرا برای جامعه باعث فساد و ضرر است و می توان گفت نوعی سلاح کشنده به شمار می آید.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

609282_829

بیشترین تعداد فالوئرها در اینستاگرام چه کسانی دارند؟

وب ها:همه ما این روز ها در شبکه های اجتماهی عضو هستیم خصوصا اینستاگرام,ما هم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>