دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » اخبار روز » طالع بيني با مدل ناخن

طالع بيني با مدل ناخن

وب ها:ما در این قسمت از طالع بینی شخصیت با مدل ناخن برای شما آماده کرده ایم ,هشت مدل ناخن در تصویر میبنید و اگر مدل ناخن شما غیر از این هشت مدل می باشد شما نزدیک ترین مدل ان را انتخاب کنید.

fu7794

۱-ناخن مستطیلی را اینگونه توصیف میکنیم که افرادی هستند خوش شانس و تیز هوش و کسانی هستند که به خوبی می توانند با اطرافیان رابطه اجتماعی و خوبی بر قرار کنند و همیشه در مشکلات و خصوصا سفر و مسافرت راه حل های خوب و ایده آل را پیشنهاد می کنند.

۲- ناخن پهن و عریض را اینگونه توصیف میکنیم که افرادی هستند منطقی که بدون فکر نسنحیده حرفی نمی زنند و به همین دلیل دیگران هم همیشه به صحبت های آنها توجه خاصی دارند.

همچنین دیگر ویژگی این افراد این می باشد که همیشه آرامش خاصی دارند.

۳-ناخن های کوتاه و گرد را اینگونه توصیف میکنیم که افرادی هستند با خلاقیت اما خیلی آتش مزاج به گونه ای که زود از کوره بیرون می روند,و همیشه در تلاش برای دوستانتان هستید.

۴-ناخن های کوتاه و جویده شده را اینگونه توصیف میکنیم که افرادی هستند از یس ناخن های خود را جویده اید ناخن های شما نامتناسب می باشد و این افراد حساس و باهوش هستند.

و همیشه به دنبال دوستی با دوست های قدیمی خود هستید و همیشه در زیر لب چیزی زمزمه میکنید و از نظر ظاهری آرام هستید ولی در درون طغیان هستید و همیشه به دنبال حرف حقیقت هستید هر چند تلخ باشد.

۵-ناخن‌های بزرگ و مستطیلی شکل را اینگونه توصیف میکنیم که افرادی هستند با مدیرت بالا یعنی به خوبی می توانند گروهی را مدیریت کنند ,همچنین افراد به این شخصیت ها اعتماد داند به دلیل مدیرت خوب در کارها.

۶- ناخن‌های مثلثی اینگونه توصیف میکنیم که افرادی هستند که در انها ترس غلبه نمی کند و همچنین در کارها با انرژی هستند و زندگی ایده آل و مناسبی دارند.

اگر دقیق نگاه کنید ناخن ها شماره ۷ و ۸ شبیه به هم هستند و ما ویژگی انها را با هم توصیف میکنیم که افرادی هستند شانس بالایی دارند و همیشه زیبایی را دوست دارید و همیشه از کار خود لذت می برید .همیشه خوشحال هستید و خسته در شما وجود ندارد و همیشه به دنبال راه خاص هستید.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 118 Average: 2.8]

همچنین ببینید

images

متن قانون چک با آخرین اصلاحات

  وب ها:ما برای اگاهی بیشتر شما و برخورد نکردن به مشکل در زمان چک ...

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک × = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>