یکشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » نکات خانه داری » چه کاغذ دیواری مناسب منزل شماست؟

چه کاغذ دیواری مناسب منزل شماست؟

کاغذ دیواری

وب ها:ما در این پست برای شما نکته های برای انتخاب کاغد دیواری در هنگام خرید بازگو می کنیم,امیدواریم بهترین کاغذ دیواری و با استفاده صحیح از آن بتوانید محیطی شیک و جدید را ایجاد کنید.

اولین نکته ای که شما باید هنگام تهیه کاغذ دیواری رعایت کنید,اصول انتخاب کاغذ دیواری است.کاغذدیواری های شلوغ و طرح دار همیشه نور بیشتری جذب می‌کنند,زیرا به دلیل داشتن بافت و طرح و خصوصا رنگ های تیره باید نوری بیشتری به محیط بدهیم.پس اگر نور محیط یا اتاق شما کم می باشد,باید توجه داشته باشید که برای نور آن برنامه ریزی کنید.اگر نور شما کم می باشد باید کاغذ دیواری های روشن و با طرح ساده تهیه کنید.نکته ای که شما می توانید برای اتاق یا محیط کار استفاده کنید ,می توانید دو طرف را کاغذ دیواری بزنید و و بقیه فضا را با رنگی ساده و روشن بپوشانید.

نکته دوم که شما باید رعایت کنید,خرید کاغذ دیواری به متراژ منزل.اگر منزل شما که قصد دارید کاغذ دیواری بزنید و اتاق کوچک می باشد,شما باید از کاغذ دیواری رنگ روشهدیواری با خطوط راه‌راه عمودی می باشد.زیرا کاغذ دیواری با خطوط راه‌راه سقف را بزرگ تر نشان می دهد.

کاغذ دیواری

 

نکته سوم که شما باید هنگام خرید توجه داشته باشید,تصمیم درست و بررسی مدل های کاغذ دیواری در آلبوم.اگر شما تصاویر زیادی از کاغذ دیواری مشاهده کنید,قطعا برای انتخاب دچار مشکل می شوید .زیرا کاغذ دیواری های زیادی با انواع طرح ها در ذهن شما باعث انتخاب مناسبی نمی شود.

نکته چهارم برای خرید کاغذ دیواری,انتخاب کاغذ دیواری مد روز می باشد.شما توجه داشته باشید اگر کاغذ دیواری مد روز را خریداری کنید ,باعث پشیمانی برای شما می شود .زیرا طرح‎های مد سال، با همان سرعتی که مد می‌شوند از مد می‌افتند.کاغذ ذیواری های مد سال بیشتر برای دفتر ها مناسب می شود که جلب مشتری می شود.

کاغذ دیواری

نکته پنجم که شما برای خرید کاغذ دیواری باید رعایت کنید,همیشه قبل از سفارش کاغذ دیواری شماتکه‌ای از طرح مورد نظر را به خانه بیاورید و روی دیوار قرار دهید.زیرا این کار باعث می شود نظر شما نسبت به آن تغییر کند,چون گاهی طرحی بسیار زیباست اما وقتی روی دیوار می‌رود، نظرتان کاملا تغییر می‌کند.

کاغذ دیواری

نکته ششم که شما هنگام تهیه کاغذ دیواری باید رعایت کنید,تهیه یک یا دو رول اضافه‌تر می باشد.زیرا کاغذ دیواری که شما سفارش داده اید شاید بعد از یک ماه دیگر در بازارها وجود نداشته باشد.اگر شما قصد ترمیم کاغذ دیواری را داشته باشید با مشکل مواجه نمی شوید و به راحتی می توانید با داشتن یک رول اضافه آن را جایگزین کنید.

 

امتیاز شما به این مطب
[Total: 8 Average: 2.8]

همچنین ببینید

images2

نکات کاربردی نگهداری‌ پنیر

در این مطلب نکاتی کاربردی جهت نگهداری‌ پنیر و خوش طعم شدن آن ارائه می ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش − 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>