دوشنبه , ۲۷ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » نکات خانه داری » چگونه لباس جین سنگشور کنیم

چگونه لباس جین سنگشور کنیم

hou11017

 

وب ها:برای سنگشور کردن لباس جین که در خانه دارید باید چند کار ساده انجام دهید تا به ایده مورد نظرتان برسید,با ما همراه باشید.

افرادی هستند که لباس جین در خانه دارند و مدل ساده است شما میتوانید بعد از مدتی که از پوشیدن آن خسته شدید با سنگشور کردن آن و طرح دار کردن آن دوباره آن را بپوشید و از آن استفاده کنید.

آموزش سنگشور کردن لباس جین

در ابتدا شما لباس جین را در یک سطل پر از آب بگذارید و درون سطل نمک قبل از اینکه لباس جین بزارید باید ریخته باشید همچنین آب درون سطل هم سرد باشد و جین را به مدت دو روز در این سطل قرار دهید.

حال برای سنگشور کردن جین مورد نظر شما با یک سنگ پا به قسمت های مورد نظر میکشید ,جهت کشیدن سنگ پا به جین فشار زیادی لازم نمی باشد و بعد از کشیدن سنگ پا به قسمت های مورد نظر شما آن را باید در مکانی که می تواند نور خورشید کافی دریافت کند قرار دهید تا سپس بعد از خشک شدن آن را بردارید.

حالا شما جین را با دور سرد با ماشین لباس شویی بشوید.

برای بهتر شدن سنگشور شما باید بعد از شسته شدن نمک آن بپشوید و شما می توانید به جای سنگ پا می توانید از برس استفاده کنید.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 44 Average: 2.8]

همچنین ببینید

hou8252

کاربردهای مفید قالب یخ

یکی از ابزارهای ساده در آشپزخانه قالب های یخ می باشند . خانم ها می ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 − = صفر

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>