سرخط خبرها
خانه » نکات خانه داری » چگونه آسیاب برقی را تمییز کنیم؟

چگونه آسیاب برقی را تمییز کنیم؟

وب ها:بیشتر خانواده در منزل برای آسیاب کردن قهوه از اسیاب برقی استقاده می کنند ما برای شما در این مقاله آموزش می دهیم نحوه تمییز کردن آسیاب منزل تا مدت عمر آن بالا رود و همچنین بهداشتی و تمیز باشد با ما همراه باشید.

وسایل مورد نیاز :

پارچه تمیز,برنج نپخته, مایع ظرفشویی

شما برای تمییز کردن آسیاب ابتدا باید دستگاه را از برق جدا کنید و با استفاده از یک دستمال و باز کردن تیغه آسیاب آن را با دستمال تمییز کنید ,یاداوری کنیم که برای تمییز کردن تیغه آسیاب زیاد حساس نشوید .

hou11076

در مرحله بعد کمی برنج خام را درون مخرن آسیاب بریزید و با روشن کردن دستگاه و آسیاب کردن برنج خام دستگاه شما تمییز و چربی ها از بین می رودند(زیرا برنج خام چربی های درون مخرن را به خود جذب می کند)ولی اگر احساس کردید با انجام یک مرحله تمییز نشود و دستگاه آسیاب شما هنوز چربی دارد می توانید در دو مرحله این کار را تکرار کنید.

hou11077

سپس در این مرحله دستگاه را از برق جدا کنید و دوباره با دستمال تیغه را تمییز کنید تا برنج های اسیاب شده تمییز شود (برای قسمت های دیگر آسیاب مانند درب آن می توانید آن را با  آب و مایع ظرفشویی بشویید).

hou11078

امتیاز شما به این مطب
[Total: 13 Average: 3.1]

همچنین ببینید

hou8252

کاربردهای مفید قالب یخ

یکی از ابزارهای ساده در آشپزخانه قالب های یخ می باشند . خانم ها می ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 × هفت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>