سرخط خبرها
خانه » نکات خانه داری » گل‌های آپارتمانی

گل‌های آپارتمانی

hous283

 

وب ها:گل ها در منازل و آپارتمان باعث زیبایی و بهتر از این تنفس راحت و حس خوبی با دیدن آنها به ما دست می دهد .ما باید روش نگهداری گل های آپارتمانی را بدانیم خرید گل های آپارتمانی مناسب منازل شما باعث می شود حس تازگی به منزل خود بیاورید.

ما باید متناسب ترین نوع گل را تهیه کنیم که بتواند با محیط منازل ما سازگار باشد و عمر داشته باشند نه اینکه بعد از ایک هفته خشک شود ما باید در قدم اول از نگهداری گل در آپارتمان باید یک نوع و گیاه انتخاب کنیم که با نور و هوای منازل ما سازگاری داشته باشد .اگر شما پنجره ی منزل خود باز نمی کنید از خرید گل های که گل‌پرور هستند اجتناب کنید زیرا بعد چن روز خشک می شود.

images

 

معروف ترین گل های اپارتمانی سانسوريا، پپروميا، دراسينا، انواعي از هدرا می توان نام برد این گیاهان برگ های رنگی دارند که باید بیشتر این ها را در مکانی از منزل قرار داد که نور حداقلی برسد به انها زیرا با رسیدن نور به آنها بهتر رشد می کنتد و باعث نمی شود که خشک بگردن.

نمونه گل های آپارتمانی داریم که شبیه به گل های مصنوعی می باشند و طول عمر بیشتر نسبت به بقیه گیاهان اپارتمانی دارند ولی بقیه گیاهان خیلی حساس هستند و زود خشک می شوند ما چند نمونه از گیاهانی که زیاد حساس و نیاز به مراقبت ندارند را معرفی میکنم تا دکوراسیون و منازل شما جذاب تر باشد .

گل های آپارتمانی مانند:

برگ بيدي، حسن يوسف، فيلودندرون اسكاندنس، پتوس

 

 

Philodendron Scandens

امتیاز شما به این مطب
[Total: 2 Average: 1.5]

همچنین ببینید

hou8252

کاربردهای مفید قالب یخ

یکی از ابزارهای ساده در آشپزخانه قالب های یخ می باشند . خانم ها می ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 × = چهل دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>