سرخط خبرها
خانه » نکات خانه داری » راهنمای خرید دست کش

راهنمای خرید دست کش

یکی از راه های مراقبت از دست هنگام کار کردن استفاده دستکش است. خیلی از افراد هنگام کار کردن می گویند نمی توانند با دستکش کار کنند این یک نوع تلقین است اگر مدتی از ان استفاده کنید به ان عادت میکنید و دیگر بدون ان نمی توانید کار کنید.

استفاده از دستکش میتواند مانع زخمی شدن و سوختن و صدمه در اثر استفاده مواد شیمیایی شود .بیشر کار های خانه نیازمند استفاده از دست کش هستند.دستکشی را انتخاب کنید که از لحاظ راحتی و ایمنی مناسب باشد. باید به گونه ای باشد که کار خود را به راحتی انجام دهید.

 

hou1310

 

 

حتما دستکش دارای علامت ایمنی باشد و به حرف فروشنده مبنی بر اصل بودن توجه نکنید . چون ممکن است نه تنها استفاده از ان مفید نباشد بلکه اسیب های جدی به دست شما وارد کند / دستکش باید پوشش لازم را داشته باشد و درمقابل نفوذ مایعاد و جذب گرما مقاوم باشد.دستکش را بر اساس نوع استفاده خود انتخاب کنید چون نمونه های متفاوت برای سایر کار ها وجود دارد.

چطور از دستكش استفاده كنيم؟

ابتدا دست خود را بشوید و خشک کنید . متناسب کار انجامی دستکش انتخاب کنید و از سالم بودن ان مطمین شوید.اگر با مواد شیمایی کار میکنید ۲ جفت دست کنید که درصورت پارگی اولی بتوان از نفوذ مواد به داخل جلو گیری شود.از دست کش های با ساق بلند استفاده کنید و کمی از انتها ان را تا بزنید.قبل از خارج کردن دستکش تان ان را بشویید و از نوک انگشت گرفته و خارج کنید.برای استفاده ای بعد مطمین شوید که سالم است.

امتیاز شما به این مطب
[Total: 1 Average: 2]

همچنین ببینید

hou8252

کاربردهای مفید قالب یخ

یکی از ابزارهای ساده در آشپزخانه قالب های یخ می باشند . خانم ها می ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 3 = یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>