سرخط خبرها
خانه » دکوراسیون منزل » روش چیدمان مبلمان در منزل

روش چیدمان مبلمان در منزل

وب ها:اگر شما قصد تغییر دکوراسیون منزل دارید و برای خرید مبل جدید یا اینکه فقط نمای داخلی خانه را قصد تغییر دارید شما می توانید مبل ها را روی اصول بچینید تا بهتر و شود دکوراسیون منزل شما با ما همراه باشید.

به نظر کارشناسان و کسانی که طراحی دکوراسیون انجام می دهند برای تغییر اولین کاری که انجام می دهند تغییرات را رو کاغذ می آورند یعنی آنچه که در ذهن از منزل شما دارند روی کاغذ ترسیم میکنند یعنی به این صورت که ابعاد اتاق ,محل پنجره ها و همچنان محل های سیستم های گرمایی و سرمایی منزل را در این نقشه میکشند.

mo20590

 

 

در مرحله دوم شما باید در نظر داشته باشید برای دیدن و تماشای تلویزیون یا اینکه برای تماشا چشم انداز بیرون از خانه یا اینکه فقط برای همنشینی و دور همی می باشد باید تصمیم گرفت که برای چ چیز می باشد .اگر شما می خواهید برای تماشای تلویزیون میل ها را بچنید باید این قوانین را رعایت کنید مثلا اگر صفحه نمایش ۴۰ اینچی دارید باید فاصله آن تا مبلمانتان ۳ متر باشد.

یا اینکه میخواهید دور شومینه جم بشوید و مبل بچنید باید نکات را رعایت کنید.

mo20582

 

اگر اتاقی که قصد دارید که مبل را بچنید کوچیک کی باشد باید شما از قرار دادن همه اجزا و کامل مبل ها خود داری کنید یا اینکه اگر برای گفتگو و دور همنشینی قصد دارید مبل بچنید شما باید صندلی های رو به روی هم نباید بیشتر از ۲.۵ متر با یکدیگر فاصله بدهید.نکته بعدی این می باشد شما باید اول تکه مبل های بزرگتر در دستور کار خود در ابتدا قرار دهید.

mo20583

 

اصولی ترین کار شما این می باشد که برای چه فضای میخواهید مبل در منزل بچنید همچنان که در پاراگراف بالا ذکر کرده ایم زیرا با این کار وسایل و چیدن شما اصولی تر میشود.

mo20581

 

اگر می خواهید در سالن پذیرایی مبل بچنید و فضای رسمی ایجاد کنید باید شما مبل ها را بصورت تقارن بچنید تا فضای شما رسمی و مناسب باشد که برای مهمونی و خصوصا مراسم های خواستگاری این فضا عالی می باشد.

mo20584

 

شما باید دقت داشته باشید که در قسمت های ورودی منزل یا ورودی اتاق از قرار دادن مبل های بزرگ خود داری کنید یا اینکه ورودی را خلوت قرار دهید یعنی به این صورت که حدود ۶۰ تا ۱۲۰ سانتی متر برای ورودی فاصله قرار دهید.

mo20585

 

برای چیدن میز عذا خوری هم باید این نکات را رعایت کرد بین هر لبه میز و دیوار حدود ۱۲۰ سانتی متر فاصله وجود داشته باشد در صورت محدودیت فضا حداقل ۹۰ سانتی متر فاصله نیاز است که شما بتوانید دور میز بچرخید به راحتی و نکته برای اتاق خواب که باید رعایت شود این است که  بین تخت و دیوار حداقل ۶۰ سانتی متر فاصله باشد  و بین تخت تا در، در حالت باز نیز ۹۰ سانتی متر فاصله باشد.

mo20589

 

امتیاز شما به این مطب
[Total: 12 Average: 2.7]
روش چیدمان مبلمان در منزل در تاریخ مرداد ۱۲, ۱۳۹۴ امتیاز 4.5 از 5

همچنین ببینید

hou11402

آموزش تزیین کردن دستمال سفره به شکل پاکت

وب ها:شما می توانید با تزیین دسمال سفره زیبایی و کدبانویی خودتون را به رخ ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× دو = 12

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>