دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه » دکوراسیون منزل » ظروف کریستال تزیینی را چگونه تمیز کنیم

ظروف کریستال تزیینی را چگونه تمیز کنیم

ظروف کریستال به دلیل وجود تراش ها و نقش و نگاره هایی که دارند، اگر کثیف شوند به سختی پاک می شوند اما هنوز راه هایی برای تمیز کردن سریع تر و کامل تر این ظروف وجود دارد که ما به شما آموزش می دهیم:

how-to-crystal-washing-dishes2

روش اول:

بهترین روش برای پاک کردن ظروف و لوستر ها و اشیای تزیینی این است که از پارچه های بدون پرز، آب و کمی مایع ظرف شویی و سرکه ی سفید استفاده کنید. بدین صورت سرکه سفید موجب می شود کریستال شما، درخشان تر شود. از سویی، استفاده از پارچه ی بدون پرز موجب می شود که، آب ها به خوبی جذب پارچه شده و پرزی هم روی کریستال باقی نماند و خش روی آن ایجاد نشود.

how-to-crystal-washing-dishes

روش دوم:

ظروفی که دهانه باز هستند و پایین آن ها کمی باریک تر می شود را هم باید در هر بار استفاده، تمیز بشویید. بدین صورت محلول آب گفته شده را برای این گونه ظروف هم بکار گیرید. برای این کار کمی از داخل این ظروف را پر از آب و محلول کرده و با برس شستشوی شیشه ی شیر نوزاد، داخل آن را تمیز کنید و در نهایت با کمی آب گرم آن را آب کشی کنید و وارونه در هوای باز بگذارید تا خشک شود. این روش شستن ظروف کریستال مرسوم ترین روش است.

how-to-crystal-washing-dishes3

روش سوم:

ظروفی که دارای دهانه ی باریکی هستند هم می توان به راحتی پاک کرد. ابتدا تا نیمه ی این ظروف، به راحتی با محلول گفته شده پر کنید و در داخل آن کمی برنج خشک، یا خرده ریزه های پوست تخم مرغ بریزید و به هم بزنید. بعد از این با آب گرم ظرف را بشویید.

how-to-crystal-washing-dishes4

امتیاز شما به این مطب
[Total: 0 Average: 0]

همچنین ببینید

hou11402

آموزش تزیین کردن دستمال سفره به شکل پاکت

وب ها:شما می توانید با تزیین دسمال سفره زیبایی و کدبانویی خودتون را به رخ ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>